Vitaresta ne tik puoselėja tvarką patalpose, bet ir aprūpina klientus švaros reikmenimis

2022-07-19

Norint, kad prekybos centro, gamybos įmonės ar biuro patalpose nuolat vyrautų švara ir tvarka, reikia ne tik kokybiškai atlikti valymo darbus, bet ir laiku papildyti įvairių higienos priemonių atsargas. Vitaresta savo klientams siūlo viską gauti vienoje vietoje! Apie higienos prekių tiekimą ir asortimentą pasakoja įmonės pardavimų vadovas Povilas Gecevičius.

Nuo popieriaus gaminių iki patalpų kvėpiklių

Vitaresta ne tik teikia visapusiškas profesionalias valymo paslaugas, bet ir siūlo platų higienos (švaros) prekių asortimentą, kurį sudaro populiarių gamintojų –  TORK, KIMBERLY-CLARK, WEPA PROFESSIONAL, PAPERNET bei GRIGEO – produktai. „Kadangi mums svarbiausia, kad klientai būtų patenkinti, mes visuomet leidžiame jiems patiems nuspręsti, kurio gamintojo produkciją nori naudoti. Pagrindiniai pasirinkimo kriterijai yra produktų kokybė ir kaina. Taip pat nemaža dalis klientų išskiria tvarumą kaip svarbų pasirinkimo kriterijų“, – dalijasi P. Gecevičius.

Anot Vitarestos pardavimų vadovo, įprastai užsakovo prekių krepšelyje galima rasti  tokias higienos prekes, kaip tualetinis popierius, rankų valymo popierius, skystasis rankų muilas (arba muilo putos), oro gaiviklis bei rankų dezinfekcinis skystis. Pastarasis tapo neatskiriama klientų higienos prekių krepšelio dalimi 2020-aisiais prasidėjus COVID-19 pandemijai. „Iki tol rankų dezinfekcinis skystis buvo gana retai užsakoma prekė. Kai kurie klientai jį turėjo, bet užpildo užtekdavo labai ilgam laikui. Šiandien dezinfekantą naudoja bene visi mūsų klientai“, – tikina pašnekovas.

Viena pagrindinių higienos prekių kategorijų – popieriaus gaminiai. Vitarestos darbuotojai pristato jų ypatybes ir skirtumus, pateikia rekomendacijas bei leidžia klientui nuspręsti, kokius pasirinkti. „Popieriaus gaminiai priskiriami skirtingoms kokybės kategorijoms. Siekiant sutaupyti, galima rinktis Universal kategorijos produktus, kurie įprastai gaminami iš perdirbtos makulatūros. Advanced serijos produktai siekia vidutinį kokybės ir kainų lygį. Prabangiausiam krepšeliui priskiriami Premium linijos gaminiai, gaminami iš pirminės celiuliozės“, – paaiškina P. Gecevičius. Jis papildo, jog įmonė siūlo ir platų virtuvės priemonių pasirinkimą: indaplovių tabletes, indaplovių druskas, blizgiklius, valiklius, indų ploviklius ir kitas švaros priemones.

Viskas – vienose rankose

Be įvairių asmens higienos prekių bei valymo priemonių tiekimo, Vitaresta taip pat gali reguliariai rūpintis jūsų grindų švara. „Siūlome platų purvą surenkančių, sugeriančių dangų, grotelių bei kilimėlių pasirinkimą. Taip pat per subrangovus teikiame purvą surenkančių kilimėlių keitimo paslaugas, tad įmonei pasirinkus mus kaip valymo paslaugų tiekėją išsprendžiami ir kiti su prekių tiekimu susiję klausimai“, – sako pardavimų vadovas.  

Bendradarbiaujant su Vitaresta, klientai gauna ne tik švarą, kokybišką aptarnavimą, bet ir komfortą bei patrauklias kainas. Itin patogu, kai bene visais švaros klausimais pasirūpina viena įmonė! Tokiu atveju nuo personalo pečių nukrenta atsakomybė rūpintis prekėmis ar papildomomis paslaugomis, susijusiomis su patalpų švara ir darbuotojų higiena. Be to, būdami vienais valymo paslaugų rinkos lyderių, tiesiogiai bendradarbiaujame su produkcijos gamintojais ir galime savo klientams pasiūlyti ne tik patogumą, pageidaujamus prekių kiekius, bet ir geresnes kainas – taip leidžiame užsakovams sutaupyti.

Daugiau informacijos apie Vitarestos tiekiamas švaros prekes galite rasti ČIA.

Į viršų

Susisiekime!