Specialieji valymo darbai

Grindų vaškavimas

Kilimų valymas

Minkštų baldų valymas

Čiužinių valymas

Grindų valymas

Grafiti valymas

Matinių ir kitų paviršių valymas

Sofų valymas


Kas yra specialieji valymo darbai?

Specifiniai valymo darbai, tai tokie darbai, kurie atliekami retai, po ypatingų įvykių (naujo pastato pastatymo, nelaimingų atsitikimų, kurie atliekami dideliam aukštyje ir panašiai). Tokiems darbams reikalinga aukšta kvalifikacija, kurią gali pasiūlyti „Vitaresta“ komanda – pačius įvairiausius valymo darbus atliekame jau daugiau nei 20 metų. Mūsų klientų atsiliepimai ir nuolatiniai darbuotojų mokymai skatina nuolat ieškoti geriausių valymo sprendimų.

 

Kada reikalingas specialus patalpų valymas?

Dažniausiai mūsų komandą specialiesiems valymo darbams kviečia, kai yra reikalingi aukštuminiai valymo darbai, valymas po gaisto, būtinas patalpų valymas po užliejimo arba yra reikalingi kiti sutartiniai darbai pagal poreikius, tokie kaip betono plovimas ar impregnavimas.

 

Kiek kainuoja specialieji valymo darbai?

Specifiškų valymo darbų kaina priklauso nuo kelių dedamųjų: patalpos ploto, darbų pobūdžio, nešvaros lygio, įrangos poreikio. Susisiekite su mumis jau šiandien ir parengsime pasiūlymą jūsų patalpų valymo darbams. Įsigiliname į kiekvieną konkretų atvejį.

 

Specialieji valymo darbai visoje Lietuvoje

Specialiuosius valymo darbus savo biurui, verslui ar namams galite užsisakyti visoje Lietuvoje. Susisiekite su mumis ir aptarkime jūsų valymo paslaugų poreikį bei suderinkime valymo darbų datą.

Susisiekime!