Kokybė

DVIGUBA KOKYBĖS KONTROLĖS SISTEMA

Įmonėje UAB „VITARESTA“  veikia dviguba kokybės kontrolės sistema. Kiekvieno objekto valymo kokybę tikrina Objekto vadybininkas ir Kokybės kontrolės skyriaus vadovas.

Objekto vadybininkas palaiko ryšį su klientu ir atlieka kasdienininę objekto valymo kokybės kontrolę. Jūs galite kreiptis į Jūms paskirtą Objekto vadybininką bet kokiu klausimu. Jis puikiai žino visas detales ir smulkmenas, ir gali konsultuoti arba efektyviai reaguoti į bet kokius Jūsų pageidavimus.

Objekto vadybininko darbą prižiūri Kokybės kontrolės skyriaus vadovas, kuris atlieka objekto apžiūras sutartu dažnumu, priklausomai nuo objekto kategorijos.

Mes branginame klientų laiką, todėl įvykus nenumatytam įvykiui arba esant nusiskundimams, į situacijos valdymo procesą iškart įsijungia Objekto vadybininkas ir Kokybes kontrolės skyriaus vadovas. Tokiu būdu mes itin greitai ir efektyviai sprendžiame bet kokius kilusius nesklandumus ar nusiskundimus.

Kokybės vadybos sistemos tikslai:

  • sustiprinti kokybės kontrolę;
  • pagerinti komunikaciją su klientu;
  • pagreitinti reakciją į kliento pastabas;
  • paruošti taisykles, kaip greičiau ir profesionaliau spręsti objekte iškilusias problemas.

Siekdami užtikrinti tik aukščiausią paslaugų kokybę ir efektyvų valdymą, savo veikloje įdiegėme kokybės vadybos sistemą, atitinkančią ISO 9001, ISO 14001 ir ISO 45001 standartus.

 

Į viršų

Susisiekime!