Gamybinių patalpų valymas

Švari aplinka yra vienas pagrindinių reikalavimų gamybinėse įmonėse.

Turėdami ilgalaikę patirtį, mes žinome, kaip maksimaliai efektyviai prisitaikyti prie individualių kiekvienos gamybinės įmonės poreikių. Apariame įmonių darbo specifiką, valymo poreikius ir pasiūlome geriausius sprendimus kiekvienam klientui.

„Vitaresta“ kolektyvas supažindinamas su darbo gamybinėse įmonėse specifika, apmokomas dirbti gamybinėse patalpose, aprūpinamas tinkamomis valymo priemonėmis ir technika. Kadangi gamybos procesas organizuojamas įvairiai, dažnai gamyklos dirba pamainomis, todėl gamybinių patalpų valymas atliekamas greitai ir kokybiškai, nesutrukdant gamyklų darbo.

 „Mūsų gamybinėje veikloje labai svarbu stabilumas, o Vitaresta užtikrina, kad Seltekoje nuolat dirbtų ta pati tvarkytojų komanda. Taip pat džiugina Vitarestos komandos šeimyniškumo, atsakomybės jausmas. Ne kartą mums suteikė naudingų patarimų, pasiūlė atlikti darbus, kurie jiems gal ir nepriklauso pagal aprašymą.“
Arūnas Vizgaitis, UAB Selteka direktorius ir savininkas

„Vadyba – labai svarbus efektyvaus darbo elementas, nes ji turi girdėti, reaguoti ir greitai spręsti iškilusias problemas. Vitarestos vadyba tikrai patyrusi: dirba sistemiškai, profesionaliai komunikuoja, puikiai susidoroja su iššūkiais.“
Saulius Mudėnas, dizaino ir leidybos UAB Kopa direktorius 

„Kas mums svarbiausia – tai Vitarestos komandos patikimumas, vadyba ir greita reakcija į bet kokias problemas. Antra – valytojos, kurių komanda labai gera. Pas mus dirbti nėra lengva – čia praeina didelis srautas žmonių, dirbam trimis pamainomis. Be to, reikia išmanyti mūsų specifiką, reikalavimus. Visi mūsų lūkesčiai pateisinami, todėl ir dirbame kartu jau 17 metų.“
Juozas Grabauskas, UAB Kitron ūkio dalies inžinierius

 

Gamybinių patalpų švara prisideda prie darbo kultūros puoselėjimo, geros darbuotojų sveikatos, gaminių kokybės. Patikėkite savo patalpų valymą „Vitaresta“ komandai ir mes pasirūpinsime, kad jose būtų malonu tiek dirbti, tiek ir rodyti atvykusiems svečiams ar tiekėjams.

 

Kas įeina į gamybinių patalpų valymo darbus?

Gamybinių patalpų valymas yra specifinė sritis, tad valymo priemonės ir medžiagos parenkamos pagal veiklos pobūdį. Gamyklų valymo paslaugos gali būti teikiamos paties įvairiausio profilio gamybinėse įmonėse: metalo, medienos apdirbimo, maisto ruošimo, siuvimo ir kitose. Įprastai gamybinėse patalpose valomi sienų, grindų paviršiai, kanalizacijos grotelės, tuštinami ir valomi atliekų konteineriai. Pagal poreikį gali būti valomi sanitariniai mazgai, virtuvėlės, poilsio zonos, biuro ar atkrovimo erdvės. Pagal sutartą periodiškumą, 2-4 kartus per metus, atliekamas langų, lubų, ortakių, ventiliacijos grotelių valymas. Svarbu žinoti, kad dėl darbuotojų ir darbo saugos specifinių reikalavimų, darbo vietą ir gamybinius įrenginius prižiūri pats darbuotojas-gamybininkas.

 

Kaip atliekamas gamyklų valymas?

Gamyklų bei gamybinių patalpų valymas gali būti atliekamas mechanizuotu arba rankiniu būdu. Ilgi ir platūs praėjimai, rampos gali būti valomos automatinėmis siurbimo-plovimo mašinomis. Sunkiau prieinamos vietos valomos rankiniu būdu. Jei patalpose apdorojami maisto produktai, ruošiamas maistas – galima atlikti ir vienkartinę ar periodinę dezinfekciją. Tačiau dezinfekuoti galima ir apdirbamosios gamybos patalpas, jei siekiama išvengti užkratų sezoninių ligų metu.

 

Kodėl verta rinktis mus?

Gamybinių patalpų valymas „Vitarestos“ profesionalams yra įprastas – tokio pobūdžio darbus atliekame jau daugiau nei 20 metų. Mūsų specialistai atidžiai įvertins jūsų patalpas ir jų naudojimo pobūdį, kad būtų parengtas geriausiai jūsų verslo poreikius atitinkantis valymo grafikas ir priemonės.

 

Gamybinių patalpų valymas visoje Lietuvoje

Gamyklas ir gamybines patalpas valome ne tik Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, bet ir visoje Lietuvoje. Susisiekite jau šiandien, kad gautumėte pasiūlymą valymo darbams. Mūsų atliekamo darbo kokybę rodo ilgamečių klientų atsiliepimai.

 


Į viršų

Susisiekime!