Postatybinis valymas

Postatybinis valymas – tai toks valymas, kuris atliekamas po statybos ar remonto darbų. Nuo kitų valymo darbų jis išsiskiria tuo, kad toks profesionalus valymas atliekamas itin kruopščiai, valomi visi paviršiai. Į valymo darbus įeina ne tik statybinių kalkių valymas, bet ir statybinių šiukšlių ir atliekų išvežimas. Patikėkite postatybinį valymą „Vitaresta“ komandai ir į naujai įrengtas patalpas ar namus įžengsite su šypsena. Profesionalų komanda kruopščiai išvalys grindis, langus, kiekvieną būsto ar biuro patalpų centimetrą, kad viskas būtų idealiai švaru.

 

Kada verta kreiptis į profesionalus?

Įgyvendinus naujų patalpų ar namų statybas, remontą valymo darbus verta patikėti specialistams. Taip būsite tikri, kad bus atliktas profesionalus valymas panaudojant specialias priemones ir tinkamą įrangą. Įprastai patalpų valytojos ar namų ūkiai neturi visų reikalingų priemonių ir įrangos, kad efektyviai būtų pašalinti statybinių medžiagų likučiai ir dulkės. Neprofesionaliai valant gali būti sugadinta grindų, sienų danga, paliktos dėmės. Tad negaiškite savo laiko ir patikėkite patalpų sutvarkymą po remontų „Vitaresta“ komandai. Sutartu laiku pas jus atvyks mūsų komanda. Tokius valymo darbus atliekama nuolat, todėl galime garantuoti darbų kokybę. Patalpos ar namai bus sutvarkyti greitai ir kruopščiai. Valymo darbai po statybų reikalauja išskirtinių žinių ir profesionalių priemonių, kurias atsiveš mūsų darbuotojai, tad jums nereikės įsigyti keliolikos buteliukų skirtingų priemonių, kurių vėliau galbūt niekur daugiau nepanaudotumėte.

 

 

 

 

Valymo po statybų ar remonto paslaugos

Postatybinis valymas arba valymas po remonto apima tokius darbus:

  • nuvalomi statybinių medžiagų pėdsakai, tokie kaip cementas, glaistas, klijai, kalkės, dažai, silikonas;
  • išsiurbiamos bei drėgnuoju būdu išvalomos grindys, grindjuostės. Pašalinamos dulkės nuo sienų ir lubų (tam naudojama speciali įranga ir priemonės, kurios nesugadins jūsų naujai suremontuotų paviršių);
  • nuvalomos plytelės, palangės, dulkės nuo radiatorių, dujų ir šildymo vamzdžių;
  • nuvalomi jungikliai, elektros kištukai;
  • kruopščiai išvalomi veidrodžiai, šviestuvai, langai, stiklo pertvaros;
  • jei patalpoje buvo baldų ir jie apdulkėjo ar buvo aptaškyti – gali būti atliktas bendrasis dulkių ir kietųjų paviršių valymas, minkštųjų baldų išvalymo ir išsausinimo darbai;
  • po statybų atlikus šiukšlėms, gali būti reikalinga statybinių atliekų konteinerių nuoma – leiskite tuo pasirūpinti mums;
  • pagal poreikį atliekamas paviršių impregnavimas ir vaškavimas.

Jei po remonto patalpose yra baldų – jie bus atitraukti ir dulkės išvalytos už jų. Daiktai bus grąžinti į vietą. Visos patalpos valomos naudojant patikimas ir patikrintas priemones, todėl jums nereikės jaudintis dėl galimų statybinių dulkių sukeliamų alergijų. Patalpos blizgės švara!

 

Priemonės kurias naudojame

Savo darbe naudojame tik profesionalias, žinomų firmų priemones. Ilgametės praktikos metu atsirinkome gamintojus, kurie padeda kokybiškai išvalyti paviršius ir juos puoselėja. Mūsų valymo krepšeliuose galima rasti Diversey, Kiehl, Koslita priemones – atsiliepimai apie jas patys geriausi. Be to, naudojama tinkama priemonių koncentracija kiekvienam paviršiui, tad būsite tikri, kad baldai ir kiti paviršiai tarnaus ilgai.

 

Kiek kainuoja valymas po remonto?

Valymas po statybų ar remonto darbų užtrunka kiek ilgiau nei įprastas valymas, kadangi reikia pašalinti daugiau ir įvairesnio purvo bei dulkių. Kaina priklauso nuo patalpų dydžio ir ten atliekamų darbų. Susisiekite su „Vitaresta“ komanda, papasakokite apie savo valymo darbų poreikį ir mes paskaičiuosime valymo darbų kainą. Visus darbus atliekame greitai ir kruopščiai – pagal patalpų dydį bus paskirtas atitinkamas darbuotojų skaičius, kurie atvyks su visa reikiama įranga ir priemonėmis. Po valymo jums beliks atsivežti daiktus.

 

Kodėl verta rinktis mus?

„Vitaresta“ komanda turi daugiau nei 20 metų patirtį valymo darbų rinkoje ir gali pasiūlyti platų profesionalių paslaugų spektrą. Pasirinkę mus būsite tikri, kad renkatės atsakingą partnerį turintį daug žinių ir naudojantį inovatyvias bei tausojančias priemones. Visi mūsų darbuotojai yra apmokyti darbui su profesionaliomis valymo priemonėmis, tad nebus sugadintas interjero medžiagų ar patalpose esančių baldų paviršius.

 

Postatybinio valymo paslaugos visoje Lietuvoje

Postatybinio valymo paslaugas savo verslui ar namams galite užsisakyti visoje Lietuvoje. Susisiekite su mumis ir aptarkime jūsų valymo paslaugų po remonto ar statybų poreikį bei suderinkime valymo darbų datą. Negaiškite savo laiko savarankiškam patalpų ar namų valymui – kreipkitės į „Vitaresta“ ir mėgaukitės švara savo naujose ar atnaujintose patalpose. Siūlome konkurencingą kainą ir nepriekaištingą rezultatą visiems postatybinio valymo darbams, kad ir kokiame mieste esate. Susiekite su mumis jau šiandien!

Į viršų

Susisiekime!