Grindų vaškavimas

Grindų vaškavimo paslaugos

Grindų impregnavimas arba vaškavimas yra svarbi biuro tvarkos palaikymo dalis. Vašku padengtos grindys spindi, atrodo tvarkingai, sukuria švaros jausmą patalpoje.

Įsirengus naujas patalpas arba siekiant palaikyti tvarką biure yra būtina užtikrinti, kad grindų danga būtų tinkamai prižiūrima. Štai kodėl siūlome keletą kartų per metus (priklausomai nuo patalpos naudojimo intensyvumo) vaškuoti grindis. Dažniausi atsiliepimai po vaškavimo paslaugos, kad grindys atrodo kaip naujos, o patalpa įgavo lengvumo pojūtį.

Kada reikalingas grindų vaškavimas?

Vaškavimas yra reikalingas siekiant apsaugoti grindų dangą nuo purvo, subraižymų ir kitų pažeidimų. Be to, vaškavimas prailgina grindų tarnavimo laiką. Dėl vaškavimo atsiradęs grindų blizgumas suteikia nepriekaištingos, spindinčios švaros įspūdį. Kietų grindų vaškavimas ypač svarbus patalpose, kuriose yra didelis žmonių srautas arba naudojamasi sėdimaisiais baldais su ratukais. Svarbu žinoti, kad vaškavimas atliekamas ne tik ofise, bet ir parduotuvėse, įvairiose įstaigose, net ir gamybinėse patalpose, kuriose reikalinga švara ir tvarka. Vaškavimo dažnį pasiūlys mūsų specialistas įvertinęs grindų naudojimo intensyvumą, jūsų įmonės ar įstaigos darbo grafiką bei išklausęs jūsų poreikius.

Kokią dangą galima vaškuoti?

Vaškuoti galima marmoleumą, linoleumo dangą, PVC, tarketo dangą. Taip pat vaškuoti galima teraco akmens ar marmuro grindų dangą. Vaškavimas, kitaip nei lakavimas, padeda išvengti paviršiaus trupėjimo, nusibraižymų. Be to – vaškavimą galimą bet kada atnaujinti. Svarbu paminėti, kad vaškavimas išryškina grindų dangos išvaizdą ir apsaugo nuo pažeidimų bei palengvina kasdieninio valymo darbus.

Kaip atliekamas grindų vaškavimas?

Vaškavimo procesas susideda iš trijų etapų:

  • Grindų dangos užmerkimas ir atšveitimas. Šiame etape sukeliamas paviršinis purvas ir pašalinami senojo vaškavimo likučiai.
  • Itin kruopščiai išvalomos ir nusausinamos grindys.
  • Galiausiai grindis vaškuojame – atliekamas padengimas polimerinėmis medžiagomis.

Kodėl verta rinktis mus?

„Vitaresta“ profesionalai atsakingai įvertins jūsų grindų būklę, kad būtų atliktas tinkamas grindų paviršių vaškavimas. Įvertinus grindis, bus sudarytas valymo ir vaškavimo planas, pateikta kaina pagal patalpos plotą ir grindų nusidėvėjimo būklę. Pasirinkę mus, gausite nepriekaištingą kokybę ir garantuotą rezultatą.

Grindų vaškavimo ir impregnavimo paslaugos visoje Lietuvoje

Nesvarbu, kur esate įsikūrę. Susisiekite su mumis, nes vaškavimo paslaugą atliekame ne tik Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, bet ir visoje Lietuvoje. Mūsų komandos nariai įvertins jūsų grindų būklę ir pasiūlys geriausiai tinkamus būdus ir priemones, kad grindys nuolat spindėtų švara. Susisiekite jau šiandien, kad gautumėte pasiūlymą kokybiškam grindų dangų vaškavimui.

 

Į viršų

Susisiekime!