Giluminis valymas

Minkštieji baldai, kilimai, kiliminės dangos – puošia mūsų namus ir biurus, suteikia komforto ir jaukumo. Norint, kad jie tarnautų ilgai ir džiugintų savo estetine išvaizda – juos būtina tinkamai prižiūrėti. Baldų, kilimų ir kiliminės dangos valymas užtikrins nepriekaištingą išvaizdą, prailgins baldų tarnavimo laiką, panaikins kvapus, dėmes, dulkes ir dulkių erkutes.

 

Kokiems paviršiams reikalingas giluminis valymas?

Toks valymas svarbus baldams ir dangoms, kurie turi minkštą paviršių. Tai ne tik sofos, bet biuro kėdės, foteliai, minkštasuoliai, pufai, čiužiniai. Prie dangų priskiriami kilimai ir dangos iš įvairiausių medžiagų (vilnos, medvilnės, sintetinių siūlų ir kita). Visi šie baldai ir interjero detalės renka dulkes, smėlį ir purvą, tad tampa puikiai vieta veistis bakterijoms, grybeliams ir dulkių erkutėms.

 

Minkštų baldų valymas

Valymas gali būti sausas arba šlapias. Sauso valymo metu galingi siurbliai pasiekia giliausius minkšto baldo sluoksnius ir iš jų išsiurbia dulkes, purvą ir mikroorganizmus. Baldas iš karto atgauna šviežesnę spalvą, dingsta įvairūs kvapai. Šlapio valymo metu pirmiausia atliekamas giluminis siurbimas, o tuomet plovimas specialiomis priemonėmis. Po plovimo atliekamas baldų skalavimas ir išsausinimas. Žinoma, prieš atliekant valymo darbus yra įvertinamos paviršiaus medžiagos ir parenkamos priemonės bei plovimo režimai, kurie nepakenks net ir prabangiems audiniams (zomša, natūrali ar eko oda, veliūras, vilnonis gobelenas ir kiti).

 

 

Kilimų valymas

Kilimų ir kiliminės dangos valymui parenkamos tokios medžiagos, kurios puoselėtų dangą ir pašalintų susikaupusius nešvarumus. Itin įsisenėjusioms dėmėms gali būti taikomas papildomas apdorojimas specialiomis priemonėmis. Savo darbe naudojame tik patikimas ir laiko patikrintas profesionalias priemones, apie kurias atsiliepimai yra patys geriausi tiek iš mūsų darbuotojų, tiek iš klientų, kurie mato rezultatą.

 

Kiek laiko užtrunka minkštų baldų valymas?

Giluminis minkštų baldų valymas užtrunka nuo pusvalandžio iki kelių valandų. Tai priklauso nuo baldo dydžio, sandaros bei dėmių pobūdžio.

 

Kiek laiko užtrunka kilimų valymas?

Valymo trukmė priklauso nuo kilimo ar kiliminės dangos dydžio ir nešvarumų pobūdžio. Įprastos dėmės, tokios kaip dulkės, purvas, yra pašalinamos greičiau. Tuo tarpu įsisenėjusios dėmės yra valomos ilgiau. Susisiekite su „Vitaresta“ specialistais ir gaukite išsamią konsultaciją apie minkštųjų baldų ir kilimų valymą.

 

Kiek kainuoja giluminis valymas?

Valymo kaina priklausys nuo baldų dydžio ir kiekio. Paskambinkite mums jau šiandien ir pasikalbėkime apie jūsų valymo poreikį.

 

Giluminis valymas visoje Lietuvoje

Giluminio valymo paslaugas savo verslui ar namams galite užsisakyti visoje Lietuvoje, ne tik Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje. Susisiekite su mumis ir aptarkime jūsų valymo paslaugų poreikį

Į viršų

Susisiekime!