Kaip savo patirtį Vitarestoje vertina švaros ambasadoriai?

Švaros ambasadorių darbas – kruopštus ir atsakingas. Kaip savo darbuose jaučiasi Vitarestos specialistai, kasdien besirūpinantys įvairių patalpų bei aplinkos tvarkymu? Savo patirtimi Vitarestoje dalinasi komandos nariai Marius ir Antanas. 

 

Geras kolektyvas ir supratingi vadovai

Apie savo patirtį Vitarestoje paprašėme pasidalinti gamybinės įmonės Kazlų Rūdoje teritorijos prižiūrėtoju dirbančio Mariaus. Paklaustas, kaip nusprendė pradėti darbą šioje įmonėje, Marius atsako, kad įtakos šiam sprendimui turėjo jo pomėgis tokio tipo darbams. Aplikavęs į siūlomas pareigas, Marius netrukus buvo priimtas, o pabandęs atlikti užduotis suprato, kad šis darbas jam labai patinka. Pasiteiravus kiek laiko jau darbuojasi Vitarestoje, Marius džiugiai atsako, kad gegužės mėnesį sukaks dveji metai. 

Vyras pasakoja, kad dirbti Vitarestoje jam patinka dėl įvairių priežasčių: gero kolektyvo, supratingų vadovų bei aprūpinimo viskuo, kas reikalinga sėkmingam kasdienių užduočių atlikimui. „Visi darbui reikalingi įrankiai ir apranga visuomet yra parūpinami laiku“, – teigia jis. Savo darbu Marius jaučiasi patenkintas ir sako, kad dirbti Vitarestoje jam sekasi gerai. 

Jo nuomone, teritorijos prižiūrėtojo darbe tiesiog būtinas kruopštumas ir atsakingas požiūris į darbą. Kasdienes užduotis vyras stengiasi atlikti kiek įmanoma geriau, kad aplinka visuomet būtų švari ir tvarkinga, o vadovai ir klientai – patenkinti.

 

 

Galimybė laiką leisti produktyviai

Savo patirtimi Vitarestoje pasidalino ir kitas komandos narys – Antanas. Vyras teritorijų prižiūrėtoju ir valymo mašinų operatoriumi čia dirba jau dvejus metus. Paklaustas, kas darbe patinka labiausiai, Antanas atskleidžia, kad jam patinka viskas, o sėdėti namie taptų tiesiog nuobodu: „Jeigu reikėtų visą laiką praleisti namuose, tai stogas nuvažiuotų“, – teigia jis. 

Nepaisant 69 metų amžiaus, švaros ambasadorius kiekvieną dieną pasitinka su šypsena ir džiaugiasi galėdamas išlikti aktyvus: „Aš darbo nebijau, esu įpratęs dirbti. Džiaugiuosi, kad galiu ne sėdėti namuose, o užsidirbti“, – atvirauja jis. Esant palankioms oro sąlygoms vyras tvarko aplinką, o kitu metu – dirba valymo mašinų operatoriumi. Paklaustas, kaip pradėjo savo kelią Vitarestoje, vyras atsako, kad skelbimą pamatė laikraštyje: „Metus laiko niekur nedirbau, o tada atsiverčiau laikraštį ir ten radau skelbimą, kad reikalingi darbuotojai. Paskambinau ir netrukus pradėjau čia dirbti“, – pasakoja Antanas. Vyro teigimu, valymo įmonės vadybininkės jo darbu patenkintos, o jam pačiam šis darbas labai patinka. Antanas – gyvas pavyzdys, kad darbas vyresniame amžiuje gali būti privalumas.

Ieškote darbo? Prisijunkite prie Vitarestos ir tapkite komandos, kurioje vertinamas kiekvieno nario pozityvumas bei motyvacija, dalimi! 

 

Į viršų

Susisiekime!