Patalpų dezinfekcija

Vitaresta teikia trijų rūšių patalpų dezinfekcijos paslaugas – profilaktinę, pilną ir greitąją dezinfekciją. Poreikis dezinfekcijos paslaugoms stipriai išaugo COVID-19 pandemijos metu. 

Profilaktinė dezinfekcija – atliekama nuolat ir yra skirta apsaugoti patalpose dirbančius žmones bei lankytojus nuo galimo infekcijos plitimo. Dezinfekciniu skysčiu plaunami ir valomi dažnai liečiami paviršiai, grindys.

 

Dezinfekavimo paslaugas Vitaresta teikia:

 • gamybos įmonėms;
 • prekybos vietoms ir prekybos centrams;
 • biurams;
 • sandėliams ir logistikos centrams;
 • viešojo naudojimo įstaigoms (oro uostai, mokyklos, bibliotekos ir kt.);
 • daugiabučių laiptinėms ir kitoms bendrojo naudojimo erdvėms.

Pilna dezinfekcija atliekama, kai norima sumažinti infekcijos plitimo riziką. Pilną dezinfekciją pandemijos metu verta atlikti bent kartą per savaitę, jei patalpose dažnai lankosi skirtingi žmonės. Taip pat pilna dezinfekcija reikalinga atidarant patalpas veiklai po karantino.

 

Pilnos dezinfekcijos paslaugos eiga:

 • Patalpos turi būti tvarkingos, kuo mažiau daiktų ant paviršių;
 • Dezinfekavimo metu žmonės turi palikti patalpas;
 • Nuvalomi dažnai liečiami paviršiai – durų rankenos, kėdės, stalai, spintų durelės, jungikliai ir kiti;
 • Specialiais chemijos purkštuvais dezinfekuojamas oras;
 • Tikrinama darbų kokybė;
 • Patalpos vėdinamos.

Greitoji dezinfekcija – tai itin operatyviai po užsakymo atsiradimo atliekami dezinfekavimo darbai. Tokia dezinfekcija reikalinga, kai manoma arba tiksliai žinoma, kad pavojinga infekcija užsikrėtęs asmuo lankėsi patalpose. 

Greitąją dezinfekciją vykdo mobili komanda. Todėl darbai atliekami greitai. Kokybę užtikrina už ją atsakingas komandos vadovas.
Greitoji dezinfekcija ypač aktuali siekiant stabdyti COVID-19 viruso infekcijos plitimą. Laiku ir kokybiškai atlikta patalpų dezinfekcija gali žymiai sumažinti riziką užsikrėsti įmonės klientams ir darbuotojams.

Dėl greitosios dezinfekcijos skambinkite tel. nr.: +370 656 33833

Šiais sudėtingais laikais patalpų dezinfekcija yra vienas svarbiausių veiksnių sėkmingai įmonių veiklai: ji leidžia išvalyti orą ir paviršius nuo kenksmingų, infekcines ligas sukeliančių patogeninių mikroorganizmų (virusų, bakterijų ir kt.). Patalpų dezinfekavimą verta atlikti ne tik užkrečiamųjų ligų protrūkių metu, bet ir įsiveisus kandims, atsiradus kito tipo užkratui patalpose.

 

Kokias vidaus patalpas galime dezinfekuoti?

Pasitelkus specialias technologijas galima dezinfekuoti įvairias patalpas: tiek gamybines, tiek gyvenamąsias. Jose gali likti visa įranga ir įrengimui (taip pat ir elektros prietaisai). Dezinfekcija atliekama biuruose, sandėliuose, gamyklose. Taip pat galime pasiūlyti viešųjų erdvių dezinfekciją (pvz. darželių, mokyklų, gydymo įstaigų ir kita).

 

Kokius paviršius galima dezinfekuoti?

Dezinfekuoti galima visus paviršius. Parinkus tinkamą technologiją gali būti dezinfekuojama su rūku arba naudojamos kitos profesionalios priemonės.

Siekiant išvengti užkratų plitimo (Covid-19, gripo ir kitų) rekomenduojama paviršių valymą ir dezinfekciją atlikti visiems dažnai liečiamiems paviršiams. Dažniausiai valomos ir dezinfekuojamos vietos:

 • durų rankenos;
 • elektros jungikliai; 
 • termostatai;
 • spintelių rankenos;
 • lentynos;
 • visų virtuvės/poilsio kambarių baldų išorė;
 • stalviršiai ir ranktūriai;
 • liftų mygtukų panelės;
 • laiptų turėklai ir kita.

 

Dezinfekcinės priemonės ir patalpų dezinfekavimas

Patalpų dezinfekcijai naudojamos tik sertifikuotos ir ES Komisijos reglamentuotos priemonės. Šiuo metu jų yra dvi: etanolio pagrindo (ne mažiau negu 70% dezinfekcinis skystis) ir vandenilio peroksido pagrindo dezinfekcinis skystis. Taip pat yra galimybė atlikti UV dezinfekciją. Dar viena opcija didelėms patalpoms – dezinfekavimas garais.

 

Profesionalus ir licencijuotas patalpų dezinfekavimas

„Vitaresta“ komanda yra sukaupusi ilgametę patirtį dezinfekuojant įvairių tipų patalpas. Profesionalumas – mūsų vizitinė kortelė, todėl galite būti tikri, kad patalpų dezinfekcija bus atlikta kruopščiai ir laikantis visų galiojančių standartų. „Vitaresta“ dezinfekcijos darbus atlieka pagal išduotą licenciją Nr. VSL-747. Atsiliepimai apie mūsų paslaugas itin geri, tad esame užtikrinti savo atliekamo darbo kokybe.

 

Kaip paruošti patalpas dezinfekcijai dėl koronaviruso (COVID-19)?

Jei patalpose, kurias ketinama dezinfekuoti, dirba žmonės, paprašykite, kad jie susitvarkytų savo darbo vietas, daiktus ir darbo įrankius sudėtų į jiems skirtas vietas, o patys apleistų patalpas. Tuomet mūsų komanda atvyks ir pirmiausia atliks mechaninį dažniausiai liečiamų paviršių dezinfekavimą (rankenos, stalai, sanitariniai mazgai, jungikliai ir kita). Šie paviršiai bus valomi priemonėmis su dezinfekuojančiomis medžiagomis. Taip pat galima atlikti dezinfekciją pasitelkiant rūko arba garų technologiją. Ant visų paviršių nusėdusios garų dalelės sunaikina ant jų bei ore esančius virusus ir mikrobus (įskaitant ir COVID-19 sukėlėjus). Priklausomai nuo patalpų dydžio, gali būti rekomenduojama jose nesilankyti nuo keliasdešimt minučių iki pusantros valandos.

 

Transporto priemonių dezinfekcija

Pasitelkiant rūko arba garų technologiją bei UV lempas gali būti atliekama ir transporto priemonių dezinfekcija. Ji rekomenduojama pervežimo paslaugas teikiančioms įmonėms, vairuojantiems taksi arba jei transporto priemonėje dažnai būna asmenys turėję sąlytį su kitais, galimai užsikrėtusiais asmenimis.

Dezinfekcijos paslaugų įkainiai

Patalpų dezinfekcijos kaina priklauso nuo kelių veiksnių: pasirinktos dezinfekavimo technologijos, priemonių, patalpų dydžio. Susisiekite su „Vitaresta“ komanda, kad gautumėte kainos pasiūlymą.

 

Kodėl svarbi dezinfekcija?

Imta skirti daug dėmesio patalpų dezinfekcijai po koronaviruso (COVID-19) protrūkio. Tačiau ir praėjus šiam virusui verta nuolatos dezinfekuoti patalpas. Priklausomai nuo patalpų tipo, jų vėdinimo, valymo, patalpų ore gali būti įvairių ligas sukeliančių patogenų, virusų, grybelių. Jie prisideda prie prastos darbuotojų sveikatos, didina užsikrėtimo peršalimo ligomis riziką jų sezono metu. Todėl rutininė dezinfekcija gali padėti sumažinti darbuotojų susirgimų. Be to, sandėliuose, su maistu dirbančiose įmonėse gali būti atlikta kandžių dezinfekcija, kuri padės išvengti jų dauginimosi bei pernešamų ligų.

 

Patalpų dezinfekavimo paslaugos visoje Lietuvoje

„Vitaresta“ komanda dezinfekavimo paslaugą teikia ne tik Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, bet ir visoje Lietuvoje. Susiekite su mumis jau šiandien ir aptarkime jūsų dezinfekcijos paslaugų poreikį. Mūsų specialistai yra pasiruošę atsakyti į visus jums kylančius klausimus.

Į viršų

Susisiekime!