Kilimų valymas

Profesionalios kilimų valymo paslaugos

Kilimai ir kiliminės dangos suteikia jaukumo ne tik namams, bet ir biurų erdvėms. Jie ne tik estetiški, tačiau atlieka ir funkcinę – garso slopinimo funkciją. Siekiant, kad kilimai ir kiliminė danga ilgai tarnautų ir džiugintų, verta pasitelkti profesionalus. Tuomet švarus kilimas džiugins ilgai.

 

Kilimų valymo eiga

Kiliminės dangos arba kilimo valymo eiga priklauso nuo kelių aspektų. Pirma: ar tai laisvai patiestas kilimas, ar prikalta/priklijuota kiliminė danga. Tuomet reikia įvertinti kilimo audinį. Kilimai gali būti: sintetiniai, vilnoniai, ilgo ar trumpo plauko kilimai, Turkiški kilimai ir Arabiški kilimai. Kiekvieno tipo kilimui ar dangai būtina pasitelkti tik jam skirtas priemones. Įvertinus šiuos du aspektus, su jumis bus aptarta ir pasiūlytas vienas iš šių variantų:

  • kiliminės dangos valymas vietoje;
  • kilimų cheminis valymas;
  • kilimų plovimas putomis arba sausas kilimų valymas;
  • vilnonių kilimų valymas (taip pat Turkiškų arba Arabiškų);
  • kaip papildoma paslauga – kvapų šalinimas (jei kilimas arba danga naudojama vietose, kur susigeria įvairūs kvapai, pvz. poilsio ar valgomojo zonoje, taip pat jei patalpoje buvo pelėsio ar gaisro židinių ir kilimas sugėrė kvapus).

Bendra kilimų valymo eiga apima tokius žingsnius:

  1. Sausas valymas – siurbimas (skirtas pašalinti dulkes, sauso purvo likučius, trupinius).
  2. Tuomet gali būti atliktas dezinfekavimas (jis ypač reikalingas, jei kilimas naudojamas drėgnose patalpose, arba patalpose, kuriose yra didelis žmonių srautas, yra vartojami maisto produktai).
  3. Tuomet atliekamas pagrindinis valymas pagal kilimo tipą. Tai gali būti specialus šampūnas arba milteliai. Po jo – aktyvioji medžiaga pašalinama.
  4. Po pagrindinio valymo apdorojamos įsisenėjusios dėmės, šalinami kvapai, galutinai pašalinamos valymo priemonės.
  5. Paskiausiai kilimas yra džiovinamas bei, pagal poreikį, impregnuojamas. Paskutinis žingsnis užtikrina gerą išvaizdą ir ilgesnį tarnavimo laiką.

Mus džiugina klientų atsiliepimai apie atliktus kilimų ir dangos valymo darbus. Per savo darbo patirtį „Vitaresta“ darbuotojai yra sukaupę daugybę specifinių žinių, todėl dažnai gali išvalyti net atrodo neįveikiamas dėmes.

 

Ką galima išvalyti iš kilimo ar kiliminės dangos?

Dažniausiai susiduriama su purvo, kavos, gaiviųjų gėrimų, vyno, maisto likučių dėmėmis. Kiek rečiau – tam tikrų cheminių medžiagų (pvz. rašalo, tonerio miltelių ir kitų) dėmėmis. Daugumą jų galima pašalinti pasitelkiant profesionalias priemones. Esame atsirinkę tik patikimus gamintojus, todėl esame tikri, kad jūsų kilimą ar kiliminę dangą išvalysime profesionaliai. Cheminis kilimų valymas yra saugus, jūsų kilimas atgaus pirminę išvaizdą.

 

Automatizuotas cheminis kilimų valymas

Tokio valymo metu kilimą paimsime iš jūsų patalpų ir grąžinsime jau gerai išvalytą. Atvežę į savo patalpas kilimą kruopščiai išsiurbsime, tuomet dėmes apdorosime specialiomis priemonėmis. Po šio žingsnio seka valymas su automatizuota cheminio valymo įranga, kuri paskirsto valymo, skalavimo bei tausojančias priemones. Po to kilimas yra džiovinamas. Džiovinimo metu arba po jo gali būti atliekamas ir dulkių erkučių šalinimas pasitelkiant karštį arba specialias chemines priemones. Po valymo kilimas atvežamas jums atgal.

 

Kokius kilimus galima valyti?

Pasitelkus tinkamas priemones galima valyti ir sintetinius ir vilnonius kilimus. Nesvarbu, ar jie ilgo, ar trumpo plauko. Taip pat galima išvalyti Turkiškus ir Arabiškus kilimus išsaugant jų spalvas. Taip pat gali būti atliktas ir rankų darbo kilimų plovimas. Jei turite klausimų dėl kilimų valymo – drąsiai kreipkitės į „Vitaresta“ komandą.

 

Kas kiek laiko rekomenduojama valyti kiliminę dangą?

Giluminis kiliminės dangos valymas įprastai atliekamas du kartus metuose – pavasarį ir rudenį. Tačiau, jei žmonių srautas didelis, rekomenduojame valymą atlikti dažniau. Per vieną valandą darbuotojas išplauna apie 50 kv. m. vidutiniškai užteršto kiliminės dangos plotą.

 

Kilimų valymas namuose ir biure

Kilimus valome ne tik įmonėms, tačiau ir gyventojams. Papildomai galime pasiūlyti apsiuvimo, apkirpimo, impregnavimo, plaukų nuėmimo, pūkų nuėmimo paslaugas. Tai patogu, jei ką tik įvyko biuro remontas ir norima maksimaliai išsaugoti kiliminę dangą, tačiau reikia pakeisti jos išdėstymą.

 

Išvalytų kilimų pristatymas

Visus kilimus, kuriuos galima valyti valykloje, surenkame ir pristatome atgal. Su mūsų darbuotojais bus suderintas jums tinkamas paėmimo ir pristatymo laikas.

 

Kokia yra kilimo arba dangos valymo kaina?

Valymo darbų kainą apsprendžia keli aspektai: plotas, reikalingas laikas, dangos išdėstymo patogumas (pvz. ar tai atvira patalpa ar kilimine danga padengti laiptai). Susisiekite su mumis ir nemokamai paskaičiuosime valymo darbų kainą.

 

Kilimų valymo paslaugos visoje Lietuvoje

Dirbame visoje Lietuvoje – nesvarbu ar jums reikalingas kilimų valymas Vilniuje, ar kilimų valymas Kaune. Atvyksime, įvertinsime ir pasiūlysime geriausią sprendimą jūsų kilimo arba dangos išvalymui.

Į viršų

Susisiekime!