Higieninis valymas

Higieninis valymas – neatskiriama sanitarinių mazgų ar patalpų, kuriose ruošiamas maistas, dalis. Tai valymas, kurio metu paviršiai valomi itin kruopščiai siekiant sunaikinti bakterinę taršą, apnašas.

Kokiose patalpose reikalingas higieninis valymas?

Dažniausiai šio valymo prireikia sanitariniuose mazguose: tualeto patalpose, dušuose, praustuvams. Ligoninės ir sanatorijos gali užsisakyti higieninį vonios patalpų valymą, kuriose yra specializuotos vonios, baseinų įranga. Taip pat higieninis valymas gali būti atliekamas maisto ruošos patalpose siekiant sunaikinti bakterijas nuo paviršių.

Kokie darbai atliekami higieninio valymo metu?

Higieninio valymo metu pirmiausia įvertinamas visų paviršių taršos laipsnis, parenkamos atitinkamos priemonės. Pavyzdžiui, pisuarams, bidė, klozetams naudojamos vienokios priemonės (skirtos pašalinti tiek šlapimo druskas, tiek ir vandens kalkes), kriauklėms, vonios ir dušo patalpoms kitokios, o paviršiams, kurie liečiasi su maistu – dar kitos rūšies priemonės. Savo veikloje naudojame tik patikrintas, profesionalias valymo priemones, apie kurias atsiliepimai geri tiek iš valytojų, tiek ir iš klientų. Jie ne tik valo, dezinfekuoja, bet ir tausoja paviršius, prailgina apnašų susidarymo laiką, todėl paviršiai užsiteršia ne taip greitai, kaip naudojant įprastas prekybos centruose prieinamas priemones.

Kodėl verta rinktis mus?

„Vitaresta“ komanda turi daugiau nei 20 metų patirtį valymo veikloje. Mūsų darbuotojai yra pasirengę suteikti visas jums reikalingas valymo paslaugas už geriausią kainą. Kiekvienai įmonei sudarome individualų valymo planą, kuris geriausiai atliepia jūsų poreikius. Susisiekite su mumis jau šiandien ir pasikonsultuokite dėl valymo paslaugų.

Higieninis patalpų valymas visoje Lietuvoje

Savo paslaugas teikiame ne tik Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, tačiau visoje Lietuvoje. Turime galimybę pateikti ne tik higieninio valymo, bet ir kitas biurų, gamyklų, autoservisų valymo ir priežiūros paslaugas. Nepriekaištinga kokybė ir profesionalumas yra mūsų vizitinė kortelė.

Į viršų

Susisiekime!