Pramoninis valymas

Pramoninėje srityje veikiančios įmonės dažnai užsisako profesionalias valymo paslaugas. Tai patogu, nes nereikia prižiūrėti papildomo personalo, o valymo darbai yra atliekami kokybiškai ir laiku. „Vitaresta“ profesionalai didžiuojasi, kad pramoninio valymo paslaugas teikia jau daugiau nei 20 metų.

Nešvara darbo vietose, ypač tokiose, kur kyla žiežirbų pavojus, yra dažna avarijų ir nelaimingų atsitikimų priežastis. Pramonės įmonių valymas ne tik padeda palaikyti švarą, tvarką, užtikrinti higienos normas, bet ir garantuoja, kad patalpose bus malonu ir saugu dirbti darbuotojams bei lankytis svečiams. Todėl nieko nelaukite, susisiekite su mumis jau šiandien ir aptarsime jūsų patalpų valymo poreikius.

 

Kokios įmonės gali kreiptis dėl pramoninio valymo?

Pramonė apima labai daug verslo sričių, tad iš esmės nėra apribojimų veiklai. Dažniausiai susiduriame su užklausomis dėl:

 • sandėlių valymo;
 • šaldymo patalpų valymo;
 • siuvimo įmonių valymo;
 • elektronikos įmonių patalpų valymo;
 • apdirbamosios medienos ar metalo įmonių patalpų valymo;
 • maisto gamybos įmonių patalpų valymo;
 • žuvininkystės ir laivininkystės įmonių valymo ir kita.

Gali būti valomi visi paviršiai išskyrus specifinius įrengimus, už kurių priežiūrą atsako patys darbuotojai. Kiekvieno verslo sritis ir pobūdis yra individualus, todėl yra analizuojama įmonės veikla ir pritaikomas individualus valymo planas. Iš esmės, nepriklausomai nuo pramonės šakos, gali kreiptis visos gamybos įmonės, kurios naudojasi patalpomis ar teritorija ir kur yra poreikis jas valyti.

 

Kaip atliekamas pramoninis valymas?

Pramoninis arba gamybinių įmonių ir jų patalpų valymas atliekamas taikant kompleksinį modelį. Tai reiškia, kad patalpų valymui bus taikomas mechanizuotas (naudojant akumuliatorines valymo mašinas) ir rankinis valymas. Įprastai didieji ir laisvieji plotai plaunami mechanizuotai (pvz. aikštelės, rampos, platūs pravažiavimai, takai), o pakraščiai, kur nepasiekia plovimo mašina, valomos rankiniu būdu. Papildomai prie pramoninio valymo gali būti valomos ir buitinės bei administracinės patalpos, joms taikant rankinį valymo būdą. Siekiant užtikrinti maksimalų patalpų naudojimosi patogumą jūsų įmonės darbuotojams – grafikas sudaromas atsižvelgiant į darbo pobūdį, patalpų naudojimo intensyvumą ir kitus poreikius. Mes ne tik sudarome valymo programą, bet ir nuolat stebime, kad valymo darbai būtų atlikti kokybiškai.

 

Kada reikia pramoninio valymo?

Poreikis labai priklauso nuo to, kaip objekte vykdoma veikla. Pavyzdžiui, maisto pramonės įmonėms yra reikalinga išskirtinė švara ir nuolatinė paviršių dezinfekcija, tuo tarpų sandėliavimo įmonių poreikis susidaro iš periodinės aikštelių, rampų ir sandėliavimo patalpų švaros palaikymo. Įmonėse, kuriose naudojami garai, atliekami degimo darbai, vykdoma veikla susijusi su vandeniu (pavyzdžiui, žuvininkystė) gali būti didesnis specifinių valymo darbų poreikis, tokių kaip: šilumokaičių valymas, kondensatorių valymas, garo katilų valymas, vamzdynų plovimas, kanalizacijos ir nuotekų sistemų plovimas, hidrodinaminės įrangos valymo paslaugos. Tokie darbai gali būti atlikti kaip vienkartinė paslauga arba kaip periodiniai valymo darbai. Pramoninės patalpos gali būti valomos ir vieną, ir septynis kartus per savaitę, priklausomai nuo švaros lygio poreikio.

 

Vykdome ne tik pramoninę veiklą. Ar galite išvalyti ir kitas patalpas?

Džiaugiamės galėdami savo klientams pasiūlyti visas populiariausias valymo paslaugas. Prie gamybos patalpų ir sandėlių švaros palaikymo galite užsisakyti vienkartines arba periodines paslaugas:

 • biurų ir virtuvėlių priežiūra;
 • šiukšlių surinkimas ir išmetimas;
 • sanitarinių patalpų priežiūra ir dezinfekcija;
 • langų ir fasadų valymas;
 • teritorijos ir želdynų priežiūra;
 • kiliminės dangos ir minkštų baldų valymas;
 • grindų vaškavimas;
 • kiti specialieji valymo darbai.

„Vitaresta“ valymo paslaugų rinkoje veikia daugybę metų, todėl gali pasiūlyti platų paslaugų spektrą. Atsiliepimai apie mūsų valymo darbus yra puikūs – tą rodo rezultatai pasiekti pas klientus, platus paslaugų asortimentas bei nuolatinė komandos plėtra.

 

Ar yra abonementai pramoniniam valymui?

Siekiame, kad mūsų valymo paslaugos būtų patogios ir prieinamos kiekvienam klientui. Įprastai gamybinės ir pramoninės įmonės paslaugas užsisako periodiškai. Dažniausiai už paslaugas per praėjusį mėnesį užsakovui yra išrašoma sąskaita, kurią jis apmoka bankiniu pavedimu. Tai leidžia klientams jaustis laisviau, jei prireiktų papildomų, sutartyje nenumatytų darbų, tokių kaip: biuro, higienos patalpų ar virtuvėlių valymas, langų, fasadų plovimas, želdynų priežiūra, sniego stumdymas, patalpų dezinfekcija.

 

Iš kokių dedamųjų susidaro pramoninio valymo kaina?

Siekiant įvertinti gamybinės įmonės valymo kainą pirmiausia žiūrima į patalpų plotą ir specifines užduotis jose. Pagal tai bus įvertintas reikiamas darbuotojų, įrangos ir priemonių skaičius. Esant poreikiui, „Vitaresta“ specialistas gali įvertinti jūsų patalpų būklę ir pasiūlyti kompleksinį sprendimą visoms valymo paslaugoms, kurių gali prireikti, kad jūsų įmonė būtų švari ir tvarkinga nuo pat klientų pasitikimo iki atliekų išvežimo aikštelės. Taip būsite užtikrinti, kad pas jus malonu dirbti jūsų darbuotojams, o klientų ir tiekėjų akių nebado šiukšlės, dulkės ir kiti nešvarumai.

 

Kaip pasiruošti pramoniniam valymui?

Priklausomai nuo darbų pobūdžio, perspėkite „Vitaresta“ komandą apie pamainų grafikus, svarbius atkrovimus, laikus, kai negalima būti tam tikrose patalpose. Visa tai padės užtikrinti, kad jūsų darbuotojai nebus atitraukti nuo darbo, o valymo darbai bus atlikti tinkamai ir laiku. Įvykus netikėtiems pasikeitimams informuokite savo švaros specialistą, kad būtų atliktos korekcijos. Valymo metu turėtų būti suteikta prieiga į visas patalpas ir teritorijas, kuriose turi būti atlikti valymo darbai. Jei tam tikros patalpos reikalauja specialių patekimo kortelių ir leidimų – pasirūpinkite jų išdavimu arba skirkite lydintį asmenį.

 

Mano veikla konfidenciali. Ar galiu būti tikras, kad nebus atskleistos verslo paslaptys?

Suprantame, kad jums gali kilti nerimo, jog bus pamatyti svarbūs technologiniai procesai, dar neišleisti į rinką gaminiai, kuriuos norite apsaugoti. Todėl esant poreikiui gali būti sudaryta papildoma konfidencialumo sutartis apimanti buvimą tam tikrose patalpose, pastebint įrengimų darbą ir kita. Tokiu būdu galėsite jaustis itin saugiai. Kol jūs kursite savo produktą, mūsų valymo komanda atliks tai, ką moka geriausiai: kurs švarą ir tvarką.

 

Kodėl verta rinktis „Vitaresta“ komandą?

Esame tikri, kad savo komandoje ugdome tikrus profesionalus, kurie savo darbą atlieka atidžiai ir kruopščiai. Pasirinkę mus būsite užtikrinti, kad pasirinkote įmonę, kuri investuoja į nuolatinį darbuotojų tobulėjimą, testuoja moderniausias priemones ir darbus atlieka kokybiškai bei laiku.

 

Pramoninio valymo paslaugos visoje Lietuvoje

Pramoninio valymo paslaugą galite užsisakyti visoje Lietuvoje. Susisiekite su mumis ir aptarkime jūsų valymo paslaugų poreikį bei suderinkime valymo darbų grafiką. Neišleiskite pinigų papildomam personalui – kreipkitės į „Vitaresta“ ir mėgaukitės švara. Siūlome konkurencingą kainą ir nepriekaištingą rezultatą visiems pramoninio valymo darbams.

Į viršų

Susisiekime!