Laiptinių valymas

Į švarią laiptinę malonu įžengti visiems, tačiau ją tokia padaryti nori ne kiekvienas. Leiskite savo laiptinių švara pasirūpinti mums ir į laiptinę įžengti bus visad malonu.

 

Laiptinės valymo darbai

Į laiptinės valymą įeina patys įvairiausi darbai: paviršių valymas, sienų, liftų, veidrodžių, langų valymas, voratinklių nurinkimas, rūsių ir požeminių automobilių stovėjimo aikštelių valymas. Pagal poreikį galima užsisakyti ir fasado plovimą ar stogo dangos valymą.

 

Laiptinės valymo būdai

Yra du pagrindiniai būdai, kuriais valomos laiptinės. Sausu būdu surenkamos pagrindinės šiukšlės, dulkės, sudžiūvęs purvas. Šlapiu būdu pašalinamos ne tik dulkės bei šiukšlės, bet ir įvairūs mikroorganizmai. 

 

Kiek kainuoja laiptinės valymas?

Laiptinės valymo kaina priklauso nuo laiptinės dydžio bei to, koks yra pasirenkamas valymo periodiškumas. Jis parenkamas priklausomai nuo laiptinės naudojimo intensyvumo. Geriausi atsiliepimai yra iš tų klientų, kurie pasirenka kombinuotą valymą sausuoju ir šlapiuoju būdu. Tai leidžia užtikrinti didžiausią švaros lygį. Sudarome sutartis tiek su verslo įmonėmis, tiek ir su namų gyventojų bendrijomis ar privačių namų operatoriais.

 

Kodėl verta rinktis mus?

Laiptinių tvarkymas „Vitarestos“ profesionalams nėra naujiena – tokio pobūdžio darbus kokybiškai atliekame jau daugiau nei 20 metų. Pasirinkę mus, gausite nepriekaištingą kokybę ir garantuotą rezultatą.

 

Laiptinių valymas visoje Lietuvoje

Laiptinių valymo paslaugas savo verslui ar namams galite užsisakyti visoje Lietuvoje, ne tik Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje. Susisiekite su mumis ir aptarkime jūsų valymo paslaugų poreikį bei suderinkime valymo darbų pradžios datą. Negaiškite savo laiko savarankiškam laiptinių valymui – kreipkitės į „Vitaresta“ ir mėgaukitės švariomis prieigomis. Siūlome konkurencingą kainą ir nepriekaištingą rezultatą visiems laiptinių valymo darbams, kad ir kokiame mieste esate. Susiekite su mumis jau šiandien!

Į viršų

Susisiekime!