Logistikos ir sandėliavimo patalpų valymas

Valome sandėlius, logistikos centrus, kitas komercines patalpas, prižiūrime ir valome namų bendrijų teritorijas bei patalpas.

Mes suprantame, kad kiekvieno objekto valymo poreikiai skirtingi, todėl išsiaiškinę situaciją, parengiame individualų pasiūlymą.

Esame įsidiegę ISO 9001, ISO 14001 ir OHSAS 18001 standartus atitinkančią kokybės vadybos sistemą. Griežtai jos laikomės, nuolat užtikriname kokybės kontrolę, geriname komunikaciją su klientais, profesionaliai sprendžiame bet kokias iškilusias problemas.

„Sprendimą pasirinkti Vitarestą lėmė rekomendacijos bei geras kainos ir kokybės santykis. Vadybininkai atsako į visus iškilusius klausimus, rūpinasi savo klientais, o Vitarestos valytojos mums puikiai pažįstamos, tarsi mūsų pačių darbuotojos. Manome, kad vertę kuria žmonės, o Vitarestai ją kurti sekasi – įmonė puikiai atsirenka personalą.“
Kristina Belopetravičienė, UAB Hoptrans administracijos vadovė

„Partneris, su kuriuo lengva bendradarbiauti. Iš pradžių nerimavome, kad dirbant su didele valymo įmone gali būti sunku koordinuoti smulkesnius valymo darbų niuansus, bet vadyba dirba puikiai. Atidarę naujas patalpas taip pat rinkomės Vitarestą, džiaugiamės sėkmingu bendradarbiavimu.“
Auksė Grigaravičiūtė, Hegelmann Transporte biuro administravimo vadovė 

 

Logistikos ir sandėliavimo patalpų valymas

Dirbate su krovos ir sandėliavimo darbais? Tuomet jūsų klientai ir tiekėjai dažnai užsuka į logistikos patalpas, kuriose susikaupia nemažai dulkių ir purvo. Čia, siekiant paslaugas suteikti greitai, susikaupia nuo padangų byrantis purvas, dulkės nuo tentų, medienos palečių nuolaužos, plastiko atliekos nuo tvirtinimo diržų, pakavimo plėvelės bei popierinių etikečių atplaišos. Visos šios šiukšlės kaupiasi kampuose, palei laiptus, rampas ir tikrai neprisideda prie gero įmonės įvaizdžio. Kad jūsų verslas atrodytų reprezentatyviai, jame malonu dirbti būtų tiek darbuotojams, tiek atvykstantiems klientams bei tiekėjams – sandėliavimo ir logistikos patalpų valymui rinkitės „Vitaresta“ profesionalų komandą.

 

Kas įeina į sandėlių valymo darbus?

Sandėlio valymas – kompleksinis procesas susidedantis iš įvairių paslaugų. Galima rinktis tik sandėlių valymą, tačiau galimą įtraukti ir papildomas valymo paslaugas sanitariniams mazgams, dokumentų apdorojimo patalpoms. Taip pat galime pasiūlyti gamybinių patalpų, šaldymo kamerų valymą. Jei domitės logistikos ar sandėlio valymo paslauga – susisiekite su mūsų specialistais. Priklausomai nuo patalpų ploto, jų skirtingų funkcijų bus parinktas reikiamas personalo skaičius, technika ir įrankiai, kad jūsų patalpos imtų spindėti švara. Logistikos centruose dažnai atliekamas mechanizuotas valymas su technika: akumuliatorinėmis šlavimo ir plovimo mašinomis. Taip pat galima atlikti ir kombinuotą valymą, kai derinamas mechanizuotas ir rankinis valymas.


Populiariausios paslaugos:

  • drėgnas rankinis ir mechanizuotas grindų paviršių valymas (nuo dulkių, purvo, smulkių šiukšlių);
  • liečiamųjų paviršių dezinfekcija;
  • sanitarinių, buitinių, ofiso ir poilsio erdvių valymas logistikos centruose.

 

Ar logistikos bei sandėlio valymo darbai kliudys mano verslui?

Intensyviuose logistikos objektuose valymo darbų grafikas ir patys darbai yra derinami atsižvelgiant į objekto vidaus procesus ir ten dirbančių žmonių atsiliepimus. Dažniausiai valymo laikas parenkamas tarp intensyviausių krovos darbų tam, kad būtų išvengta galimų plovimo mašinų ir krovimo įrenginių susidūrimų. Yra galimybė užsisakyti patalpų valymo darbus naktį, ar kitu patogiu paros metu.

 

Kodėl verta rinktis mus?

Logistikos ir sandėliavimo patalpų valymas „Vitarestos“ profesionalams yra įprastas – tokio pobūdžio darbus kokybiškai ir atsakingai atliekame jau daugiau nei 20 metų. Mūsų specialistai atidžiai įvertins jūsų patalpas ir jų naudojimo intensyvumą, kad būtų parengtas geriausiai jūsų verslo poreikius atitinkantis valymo grafikas.

 

Sandėlių valymas visoje Lietuvoje

Logistikos ir sandėliavimo patalpų tvarkymo paslaugą atliekame ne tik Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, bet ir visoje Lietuvoje. Susisiekite jau šiandien, kad gautumėte pasiūlymą valymo darbams.


Į viršų

Susisiekime!