Logistikos ir sandėliavimo patalpų valymas

Valome sandėlius, logistikos centrus, kitas komercines patalpas, prižiūrime ir valome namų bendrijų teritorijas bei patalpas.

Mes suprantame, kad kiekvieno objekto valymo poreikiai skirtingi, todėl išsiaiškinę situaciją, parengiame individualų pasiūlymą.

Esame įsidiegę ISO 9001, ISO 14001 ir OHSAS 18001 standartus atitinkančią kokybės vadybos sistemą. Griežtai jos laikomės, nuolat užtikriname kokybės kontrolę, geriname komunikaciją su klientais, profesionaliai sprendžiame bet kokias iškilusias problemas.

„Sprendimą pasirinkti Vitarestą lėmė rekomendacijos bei geras kainos ir kokybės santykis. Vadybininkai atsako į visus iškilusius klausimus, rūpinasi savo klientais, o Vitarestos valytojos mums puikiai pažįstamos, tarsi mūsų pačių darbuotojos. Manome, kad vertę kuria žmonės, o Vitarestai ją kurti sekasi – įmonė puikiai atsirenka personalą.“
Kristina Belopetravičienė, UAB Hoptrans administracijos vadovė

„Partneris, su kuriuo lengva bendradarbiauti. Iš pradžių nerimavome, kad dirbant su didele valymo įmone gali būti sunku koordinuoti smulkesnius valymo darbų niuansus, bet vadyba dirba puikiai. Atidarę naujas patalpas taip pat rinkomės Vitarestą, džiaugiamės sėkmingu bendradarbiavimu.“
Auksė Grigaravičiūtė, Hegelmann Transporte biuro administravimo vadovė 

 

 

 

 


Į viršų

Susisiekime!