Generalinis valymas

Kada reikalingas generalinis valymas?

Generalinis valymas reikalingas tuomet, kai patalpos tampa itin užterštos, švaros pojūčiui sukurti neužtenka įprastų valymo darbų. Galima išskirti du patalpų tipus, kuriuose dažniausiai atliekami generalinio valymo darbai:

  • generalinis namų tvarkymas (arba kitaip – generalinis buto valymas);
  • generalinis patalpų valymas.

Generalinio valymo poreikis priklauso nuo jūsų patalpų naudojimo intensyvumo. Dažniausiai generalinis valymas atliekamas du kartus per metus: pavasarį ir rudenį. Tuo tarpu į namus valymo paslaugas dažniausiai užsako prieš didžiąsias metų šventes – Kalėdas ir Velykas.

Kas valoma generalinio valymo metu?

Generalinis namų valymas dažnai apima lubų, sienų, langų valymą, minkštų baldų ir kilimų plovimą. Biurų, kitaip nei butų generalinis valymas, dažnai susideda iš grindų ir kiliminės dangos atšveitimo, minkštų baldų išvalymo, stiklo pertvarų ar langų valymo.

 

Kokios patalpos valomos generalinio valymo metu?

Gali būti valomos bet kurios patalpos, kurioms reikalinga nepriekaištinga švara. Tai būtų sanitarinių mazgų (vonios, tualeto) patalpų atšveitimas (klozeto, vonios, dušo, bidė ir plytelių), kruopštus virtuvės ar ofiso virtuvėlės išvalymas (apimantis šaldytuvo, orkaitės, mikrobangų krosnelės valymą, plytelių, spintų ir stalviršių nušveitimą), koridoriaus ir svetainės ar biuro kiliminės dangos ar kilimų valymas. Taip pat valomos dulkės nuo aukštų baldų, surenkami voratinkliai iš lubų kampų. Galima generalinį valymą atlikti ir daliai patalpų. „Vitaresta“ specialistai atvykę jus pakonsultuos, pateiks rekomendacijas dėl generalinio valymo.

 

Kaip pasiruošti generaliniam valymui?

Visų pirma – sutvarkykite ir sudėkite daiktus, kurių nereikia tvarkyti valymo metu. Jei bus valomos ofiso patalpos – visi darbuotojai turėtų susidėti dokumentus, išjungti nenaudojamą elektroninę techniką. Rekomenduojame iš šaldytuvo išnešti maistą. Jei bus atliekamas ir minkštų baldų ar kiliminės dangos valymas – užtikrinkite, kad bent 8 valandas patalpose bus gera ventiliacija.

 

Kokia yra generalinio valymo kaina?

Kaina priklauso nuo atliekamų darbų, patalpų ploto. Norėdami gauti pasiūlymą galite atsiųsti savo patalpų aprašą ir numatomų darbų poreikį, o mūsų specialistai pateiks pasiūlymą.

 

Kodėl verta rinktis mus savo generaliniam valymui?

Visus generalinio valymo darbus atlieka specialiosios komandos (vadinamos „mobiliosios komandos“). Šie „Vitaresta“ darbuotojai kasdien dirba specializuotus darbus, todėl turi labai gerus įgūdžius tokiems darbams atlikti. Yra naudojamas tik profesionalus inventorius, įranga ir priemonės, sulaukusios geriausių atsiliepimų, todėl po valymo jūsų patalpos spindės švara.

 

Generalinio valymo paslaugos visoje Lietuvoje

Generalinio valymo paslaugas savo biurui, grožio salonui, maitinimo įstaigai ar namams galite užsisakyti visoje Lietuvoje. Susisiekite su mumis ir aptarkime jūsų valymo paslaugų poreikį bei suderinkime valymo darbų datą. Negaiškite savo laiko savarankiškam patalpų valymui – kreipkitės į „Vitaresta“ ir mėgaukitės švariomis patalpomis ir aplinka jau šiandien. Siūlome konkurencingą kainą ir nepriekaištingą rezultatą visiems generalinio valymo darbams, kad ir kokiame mieste esate.

Į viršų

Susisiekime!