Grindų valymas

Švarios grindys ir grindų danga – tarsi vizitinė kortelė kiekvienai įstaigai. Patikėkite grindų valymą „Vitaresta“ komandai – nesvarbu, ar turite mažą biurą, ar dideles prekybos sales, pasirinkę mus būsite tikri, kad pas jus užsukti visada bus malonu.

 

Kaip dažnai turi būti valomos grindys?

Dažnį apsprendžia keli faktoriai: patalpos dydis, naudojimo intensyvumas, darbuotojų ir svečių srautas, sezonas. Pavyzdžiui, patalpas, kuriose nuolat būna žmonės, dėl skirtingo švaros lygio poreikio, gali reikti valyti nuo vieno karto per savaitę iki trijų kartų per dieną. Žiemos sezonas taip pat padidina grindų valymo poreikį, kadangi į patalpas prisineša daugiau purvo.

 

Grindų valymo paslaugos

Teikiame visų tipų grindų valymo paslaugas: medinių, laminuotų, parketo, linoleumo, kamštinės dangos ir kitų. Taip pat gali būti atliktas grindų atšveitimas arba išvalymas po remonto. Atšveitimo gali prireikti patalpoms, kuriose seniai nebuvo atliktas profesionalus valymas arba patalpos buvo naudojamos ne pagal paskirtį ir grindų danga apsinešusi sunkiai išvalomu purvu ir padengta dėmėmis. Grindų valymo paslaugas profesionaliai teikiame jau daugiau nei 20 metų, todėl visada randame geriausią sprendimą, kaip išvalyti jūsų grindis.

 

Medinių grindų valymas

Pirmiausia nusiurbiamas grindų paviršius, kad būtų pašalintos dulkės, trupiniai, smėlis, juodžemis, gyvūnų plaukai ir kitos stambios šiukšlės. Tuomet grindys išvalomo šlapiai. Priklausomai nuo patalpos dydžio gali būti naudojamas rankinis valymas arba automatinės valymo mašinos. Po valymo gali būti naudojamas impregnantas, priklausomai nuo to, kuo padengtos grindys: laku, vaškuotos, alyvuotos ar dažytos. Šios grindys gali būti valomos ir garais, panaudojant specialią techniką.

 

Parketo grindų valymas

Parketo danga išsiskiria savo jautrumu drėgmei. Žinoma, tai priklauso nuo parketo kokybės, paviršiaus apdorojimo medžiagų. Pirmiausia parketą reikia gerai išsiurbti, kad būtų pašalintos dulkės ir trupiniai iš tarpų. Negalima valyti neišsiurbtų parketo grindų, kadangi paviršiuje esantis smėlis ir grumsteliai gali subraižyti laką arba vaškavimo sluoksnį ir parketas nebespindės, o patys abrazyvai bus absorbuoti į paviršių. Nusiurbus parketą jis yra valomas panaudojant specialias valymo medžiagos, kurios jį tausoja ir atnaujina.

 

Laminuotų grindų valymas

Tai pati populiariausia grindų rūšis dėl savo mažiau sudėtingos priežiūros. Tokioms grindims pirmiausia atliekamas siurbimas, o tuomet valymas šiai dangai skirtomis priemonėmis. Po to laminatą galima impregnuoti.

 

Linoleumo valymas

Tai mažiausiai lepi grindų danga. Tačiau ir jai galioja taisyklė: pirma išsiurbti, po to plauti. Tai padės išlaikyti šios dangos ilgaamžiškumą ir gerą išvaizdą.

 

Kamštinės dangos valymas

Ši danga suteikia jaukumo patalpoms, tačiau yra gana lepi ir bijo drėgmės. Ji dažniausiai valoma siurbliu, minkštu šepečiu ir drėgnu skudurėliu. Jai negalima naudoti abrazyvių medžiagų. Tad nors atsiliepimai yra geri iš jaukumo ir minkštumo perspektyvos, nedaugelis įmonių renkasi šią dangą biuro patalpoms.

 

Grindų valymas po remonto

Remonto metu grindys yra padengiamos statybinėmis dulkėmis, smulkiomis šiukšlėmis, ant jų gali užtikšti dažai ir kitos statybinės priemonės. Tokiu atveju reikalingas intensyvus ir kruopštus išvalymas . Esant itin dideliems nešvarumams gali būti atliktas grindų valymas rotacine mašina, kuris itin efektyviai pašalina purvo ir dulkių sankaupas.

 

Kiek kainuoja grindų valymas?

Grindų valymo kaina priklauso nuo grindų ploto, kurį reikia išvalyti. Taip pat, pagal poreikį gali būti atliktas grindų vaškavimas ar impregnavimas.

 

Grindų valymo paslaugos visoje Lietuvoje

Grindų valymo paslaugas savo verslui ar gamybos įmonei galite užsisakyti visoje Lietuvoje. Susisiekite su mumis ir aptarkime jūsų valymo paslaugų poreikį bei suderinkime valymo darbų datą. Siūlome konkurencingą kainą ir nepriekaištingą rezultatą visiems grindų valymo darbams, kad ir kokiame mieste esate.

Į viršų

Susisiekime!