Grafiti valymas

Meniškais grafičiais papuoštos sienos vis dažniau įsilieja į miestų erdves, jas pagyvina. Tačiau dažnesnė situacija, kai pastato sienos yra apipaišomos nelegaliai, jos netinka prie pastato įvaizdžio, parašyti žodžiai yra įžeidžiantys. Tuomet laukia tik viena procedūra – dažų valymas. Valant grafičius reikia išmanymo apie dažus ir skirtingus pastatų padengimo paviršius – tik tuomet būsite tikri, kad pastatas liks nepažeistas, o nelegaliai atsiradęs piešinys pašalintas. Grafiti valymas – viena iš „Vitaresta“ populiariausių paslaugų. Ją atlieka specialiai apmokytos komandos.

Kaip atliekamas grafiti valymas?

Grafiti valymui naudojamos įvairios profesionalios valymo priemonės ir įranga. Gali būti naudojami įvairūs tirpikliai, kurie šalina piešinius, tačiau nepažeidžia tinko, plytų ar kitų paviršiaus medžiagų. Kiekvienas atvejis yra individualiai įvertinamas ir parenkamos tinkamos priemonės. Siekiant, kad ateityje neriektų susidurti su nepageidaujamais piešiniais galimas paviršių padengimas apsauginiu sluoksniu. Apsauga nuo graffiti sudaro plėvelę, kuri tampa barjeru tarp aerozolinių grafičių dažų ir pastato fasado. Anti-graffiti apsauga veikia dvejopai: prastina purškiamų dažų sukibimą bei palengvina valymo darbus jei piešinys ar užrašas vis tik buvo padarytas. Atsiliepimai apie tokį padengimą patys geriausi – nesant galimybei dažams gerai įsigerti į paviršių vandalams tampa sunkiau įgyvendinti savo piešinį, reikia daugiau dažų ir ilgesnio laiko, tad vieta tampa nebepatrauklia nelegaliam piešimui ant sienų.

 

Kiek kainuoja grafičių valymas?

Tokio valymo kaina priklausys nuo ploto, kurį reikia nuvalyti bei paviršiaus medžiagų. Pagal jas parenkamos valymo priemonės ir įranga, gali būti pasitelktas valymas garais, o kartais prireikia ir aukštuminio valymo paslaugų. Taip pat, jei norėsite nuvalytą paviršių padengti apsauga nuo grafičių – tai įsiskaičiuos papildomai. Susisiekite su mumis ir gaukite pasiūlymą sienos valymo darbams.

 

Kodėl verta rinktis mus?

„Vitaresta“ profesionalai atsakingai įvertins jūsų pastato būklę, kad būtų atliktas tinkamas nelegalių piešinių nuvalymas. Pasirinkę mus, gausite nepriekaištingą kokybę ir garantuotą rezultatą.

 

Grafiti valymas visoje Lietuvoje

Grafiti valymo darbus savo biurui, verslui ar namams galite užsisakyti visoje Lietuvoje. Susisiekite su mumis ir aptarkime jūsų valymo paslaugų poreikį bei suderinkime valymo darbų datą. Siūlome konkurencingą kainą ir nepriekaištingą rezultatą visiems valymo darbams, kad ir kokiame mieste esate. Susisiekite jau šiandien!

Į viršų

Susisiekime!