Patalpų valymas

Švara spindinčios patalpos suteikia ne tik gerų emocijų, bet ir saugo mūsų sveikatą. Juk aplinkoje, kurioje nuolat dirba ar ilsisi žmonės, yra daugybė virusų, bakterijų, grybelių. Leiskite profesionaliai pasirūpinti jūsų patalpų švara – patalpų valymo darbus patikėkite „Vitaresta“ profesionalams.

Kokias patalpas valome?

Švarą ir tvarką jau daugybę metų padedame palaikyti įvairių tipų patalpose: tiek ofisuose, tiek ir gamybinėse ar teikiančiose medicinos paslaugas. Neapsiribojame tik vidaus darbais: galime pasiūlyti ir fasadų, langų valymo darbus, aplinkos priežiūros paslaugas, valome patalpas po remonto ar persikrausčius. Visad derinamės prie kliento poreikių, kad patalpų valymo grafikas atitiktų verslo poreikius. Dažniausiai valomi kabinetai, koridoriai, holai, fojė, sanitariniai mazgai, persirengimo kambariai, gamybinės patalpos, rūbinės, prekybos centrų salės, salelės, medicinos įstaigose esančios patalpos, sandėliai ir kitos. Mūsų komanda yra pasiruošusi profesionaliai išvalyti tiek mažas, tiek ir itin dideles patalpas.

Patalpų valymas verslo centruose dažniausiai susideda iš biurų valymo ir sanitarinių mazgų, virtuvėlių švaros palaikymo. Pagal poreikį gali būti atliekamas pastatų vidaus valymas, į kurį įeina ir liftų, laiptinių valymo darbai. Biuro patalpų valymas vykdomas itin kruopščiai ir atsakingai: pasirūpinsime nepriekaištinga ofisų švara ir jums nereikės rūpintis dulkėmis, šiukšlių išnešimu ar langų švara.

Patalpų valymo paslaugos atliekamos ne tik didelėse įmonėse – tai gali būti labai reikalinga paslauga prekybos salelėms, mažiems butikams, arba tiems verslams, kurie nuomojasi vieną kabinetą ir jam nėra priskirtas ofiso valymas. Patalpų valymo paslaugos užsisakymas padeda sutaupyti laiko, nereikia įsigyti daugybės specialių priemonių, pirkti ir sandėliuoti valymo įrangos.

Patalpų valymo darbai

Valymo paslaugos įmonėms skirstomos į kasdienes ir periodines (vienkartines). Kasdieninis valymas apima darbus patalpose, kuriose yra nuolatiniai žmonių srautai: holai, fojė, prekybos salės, dideli ofisai. Tuomet pasirūpinama higienos zonų, virtuvėlių tvarka, atliekamas kabinetų valymas. Darbus dienos metu gali būti pasitelkiamos ir budinčios valytojos, jei žmonių srautas yra itin didelis. Kasdieniniai darbai apima tam tikru laiku atliekamus darbus ir jiems sudaromas patalpų valymo grafikas. Tai gali būti tokie darbai kaip langų valymas, kavos aparato nukalkinimas, giluminis kiliminės dangos plovimas, minkštų baldų valymas ir kita. Periodinis valymas atliekamas rečiau, prie tokių galima priskirti fasado ar langų valymo darbus, grindų dangos atšveitimus ir impregnavimus ar vaškavimus, kiliminės dangos ir minkštų valdų cheminį valymą ir panašiai.

Kokio tipo patalpoms gali būti užsakomi kasdienio valymo darbai?

Kasdienio valymo darbus užsisako daugybė įmonių ir įstaigų, kuriose lankosi daug žmonių ir kur švara yra būtina siekiant išlaikyti gerą įvaizdį ir aptarnavimo kokybę. Savo klientų rate kasdienes valymo paslaugas teikiame:

  •  Biurams, bankams ir verslo centrams;
  • Prekybos centrams;
  • Gamybinių patalpų, šaldymo kamerų ir sandėlių savininkams;
  • Viešosioms įstaigoms (tokioms kaip bibliotekos, mokyklos ir kita);
  • Medicinos įstaigoms (tiek didelėms ligoninėms, klinikoms tiek ir mažiems odontologijos kabinetams);
  • Automobilių prekybos salonams ir servisams;
  • Pramogas teikiančioms įstaigoms (rūpinamės tiek kavinių klientų salės, tiek ir virtuvės bei sandėlio švara);
  • Požeminėse automobilių stovėjimo aikštelėse.

Kaip nuspręsti patalpų valymo dažnį, sudaryti valymo grafiką?

„Vitaresta“ komanda atidžiai išanalizuos jūsų patalpose vykstančius judėjimo srautus, įvertins poreikį ir pasiūlys geriausią grafiką. Pavyzdžiui, nuolatinio valymo paslaugos administracinės paskirties objektuose dažniausiai užsakomos 5 darbo dienas per savaitę. Prekybos centrai bei dalis gamybinių įmonių, kurios dirba nepertraukiamai, valymo paslaugas renkasi 7 dienas per savaitę. Taip pat yra dalis klientų, kurie išreiškia poreikį valymo darbus atlikti 1 ar 2 kartus per savaitę (pavyzdžiui nedideli ofisai, kuriuose nėra didelio žmonių srauto). Pageidaujamą periodiškumą pasirenka klientas, tačiau visad patariame, jei matome, kad pasirinktas per didelis arba per mažas dažnis.

Nusprendus užsisakyti nuolatines valymo paslaugas yra sudaroma paslaugų sutartis. Dažniausiai ji trunka 12 mėnesių su galimybe pratęsti. Svarbu žinoti, kad administracinio tipo patalpose daugiausiai dėmesio tenka skirti bendro naudojimo erdvėms, virtuvėlėms ir sanitariniams mazgams. Pirmosios labiau apsineša dėl intensyvesnio šių patalpų naudojimo (pvz., darbo vietos dažnu atveju yra individualios, o virtuvėlė ar holas yra naudojamas viso kolektyvo), antrosios – dėl higieninių reikalavimų.

Kodėl verta rinktis mus?

Vidaus patalpų valymą verta patikėti mums, kadangi šioje rinkoje dirbame daugybę metų ir sukaupėme patirties, kuria drąsiai dalinamės. Mūsų specialistai įvertins jūsų patalpų būklę, pasiūlys geriausią valymo grafiką, padės suprasti iš ko susidaro patalpų valymo paslaugos kaina. Profesionalus pastatų vidaus valymas apima ne tik dėmių, šiukšlių, grybelių ar virusų panaikinimą, bet ir saugo visus paviršius nuo greito susidėvėjimo. Visus darbus atliksime kruopščiai ir profesionaliai!

Kokiuose miestuose teikiama patalpų priežiūra?

„Vitaresta“ valymo paslaugas teikia ne tik Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, bet ir visoje Lietuvoje. Mūsų paslaugų kaina yra konkurencinga, visi darbuotojai specialiai apmokyti darbui su technika ir pažangiomis specialiomis chemijos priemonėmis. Visos naudojamos priemonės yra skirtos profesionalams, todėl švara mėgausitės ilgiau. Geri klientų atsiliepimai skatina plėsti savo paslaugų spektrą ir leidžia paslaugas teikti bet kuriame Lietuvos mieste.

Į viršų

Susisiekime!