Langų valymas

Spindintys ir švarūs langai – ne tik malonumas akiai, bet ir taupymas apšvietimo sąskaita. Ar žinojote, kad apdulkėję langai mažina natūralios dienos šviesos pralaidumą, todėl kyla poreikis anksčiau įsijungti dirbtinį apšvietimą? Tad jei taupote įmonės resursus – langų valymas turėtų būti įtrauktas į jūsų įmonės rutininius švaros darbus. Nesvarbu, ar langai vitrininiai, ar standartinių išmatavimų – po mūsų išvalytų langų atsiliepimai būna lydimi aiktelėjimų. Tad nieko nelaukite, susisiekite su „Vitaresta“ specialistais jau šiandien ir užsisakykite langų plovimą.

Langų valymo paslaugos

Langų plovimas gali būti atliktas ne tik biurams, bet ir privatiems asmenims:

  • balkono langų valymas;
  • buto langų valymas;
  • langų valymas po statybų.

Visus valymo darbus atlieka specialiai apmokyta profesionalų komanda. Valymo paslaugų rinkoje dirbame jau daugiau nei 20 metų, todėl naudojame tik patikrintas, profesionalias ir sertifikuotas valymo priemones. Jos užtikrina, kad valymo metu paviršiai nebus pažeisti, purvas, dulkės ir kiti nešvarumai (paukščių išmatos, kietosios dalelės, įvairios kitos dėmės ar pirštų žymės) bus efektyviai nuvalyti. Dirbame įvairiausiuose projektuose - langų valymas aukštyje ne išimtis.

Kada reikalingos langų valymo paslaugos?

Įprastai skiriami du tipai: langų valymas pagal iškvietimą arba rutininis/periodinis langų valymas. Vienkartinis langų valymas gali būti atliktas bet kuriame objekte pagal poreikį. Tokiu atveju tereikia susisiekti su „Vitaresta“ komanda ir pasirinkti tinkamą datą bei laiką. Sutartu metu mūsų darbuotojai atvyks pas jus ir atliks langų valymo paslaugą. Periodinis langų valymas atliekamas sutartu metu. Nesate tikri, kada jis bus reikalingas? „Vitaresta“ specialistai įvertins langų apnašas, gatvės judrumą ir pasiūlys geriausiai jūsų verslo poreikius atitinkantį grafiką. Su mumis būsite tikri, kad biuro tvarka ir skaidrūs langai džiugins visus metus.

Kaip atliekamas langų valymas?

Langų valymo darbai susideda iš tokių paslaugų:

  • vidinės pusės langų valymas;
  • išorinės pusės langų valymas;
  • langų rėmų ir palangių valymas;
  • stiklinių vitrinų ir pertvarų valymas.

Kokybiškai nuvalyti langai neturi drūžių, įbrėžimų ar paliktų nenuvalytų ratilų. Priklausomai nuo jūsų įmonės poreikių, gali būti sudaromas atskiras planas valymui: pavyzdžiui, palangės ir rėmai valomo dažniau, o išorinės pusės langai sezoniškai.

Kaip atliekamas lango stiklų valymas?

Visų pirma įvertinama bendra nešvarumų būklė. Tuomet, parenkamos tinkamos priemonės, kuriomis atmirkomas susikaupęs purvas, sunkiosios dalelės, išmatos, anksčiau buvę lipdukai ir kita. Tada yra valomi langai – su priemonėmis pašalinamos dėmės, dulkės ir purvas. Tuomet vyksta skalavimas, vanduo nubraukiamas guminiu valytuvu bei atliekamas sausinimas. Švariai nuvalomi lango rėmai, palangės, rankenos. Visi darbuotojai yra apmokyti dirbti su specialiomis, tik profesionalams skirtomis priemonėmis, todėl spindintis langų efektas išsilaiko ilgiau, nei naudojant buitines priemones.

Kaip pasiruošti langų valymo specialistų atvykimui?

Pirmiausia įvertinkite langų plotą ir apie jį informuokite „Vitaresta“ komandą. Jei langai ar pertvaros yra apkrauti daiktais (pvz. ant palangės darbuotojai laiko dokumentus, prie pertvarų yra sunkių baldų), paprašykite darbuotojų juos pašalinti: valymo komandai turi būti sudarytos sąlygos prieiti prie valymui skirtų paviršių. Taip pat informuokite, jei langas ar rėmas turi konstrukcinių pakitimų: įdaužų arba mechanizmo gedimų. Jei dalis langų padengti lipdukais, lipnia plėvele – apie tai taip pat informuokite valymo paslaugų įmonę. Skirtingos paviršiaus medžiagos reikalauja skirtingo apdorojimo, kad išliktų pageidaujamas skaidrumas, spalvos.

 

Langų valymas Vilniuje, langų valymas Kaune, langų valymas Klaipėdoje – ar skirsis kaina?

Kiek kainuos langų nuvalymas priklauso nuo kelių aspektų. Visų pirma nuo langų ploto. Tuomet reikia įvertinti ar tai bus tik vidinės ar ir išorinės pusės valymas. Taip pat reikia įvertinti langų aukštį – ar juos galima pasiekti su teleskopine valymo įranga, o gal reikia pasitelkti kėlimo įrangą, stelažus. Susisiekite jau šiandien, kad gautumėte geriausią valymo pasiūlymą.

 

Langų valymo paslaugos visoje Lietuvoje

Langų valymo paslaugas savo biurui, grožio salonui, maitinimo įstaigai ar namams galite užsisakyti visoje Lietuvoje. Susisiekite su mumis ir aptarkime jūsų valymo paslaugų poreikį bei suderinkime valymo darbų datą. Negaiškite savo laiko savarankiškam langų valymui – kreipkitės į „Vitaresta“ ir mėgaukitės šviesa sklindančia pro langus šiandien. Siūlome konkurencingą kainą ir nepriekaištingą rezultatą visiems stiklų valymo darbams, kad ir kokiame mieste esate.

Į viršų

Susisiekime!