Trinkelių valymas

Geras verslo įvaizdis susideda iš detalių. Tvarkingos biuro prieigos taip pat prisideda prie teigiamo įspūdžio. Todėl neleiskite, kad įėjimą į patalpas darkytų apsamanoję takeliai ar tepalų dėmės stovėjimo aikštelėje. Kreipkitės į „Vitaresta“ specialistus ir mes atliksime trinkelių valymą, kitos kietosios lauko dangos plovimą, terasų valymo darbus.

 

Kietos lauko dangos plovimas

Kietoji lauko danga – tai įvairiausių trinkelių takeliai, stovėjimo vietos, atviros ar dalinai dengtos terasos. Einant laikui šie paviršiai patamsėja, jiems poveikį daro ištekėję automobilių eksploataciniai skysčiai, riebaus maisto dėmės, įvairios statybinės medžiagos, kramtomoji guma ir net nekokybiška avalynė. O kur dar piktžolės, samanos ir tarpų ištrupėjimas. Siekiant palaikyti kietas lauko dangas reprezentatyvias – joms rekomenduojama atlikti atplovimą. Jis atliekamas naudojant aukšto slėgio vandens srovę, kuri efektyviai išvalo įsisenėjusias dėmes.

 

Kokius paviršius valote?

Kietosioms dangoms įprastai teikiame tokias valymo ir priežiūros paslaugas:

  •  trinkelių valymas;
  • paviršiaus impregnavimas;
  • parkavimo vietų atplovimas;
  • piktžolių naikinimas tarp trinkelių ir vejos bortelių;
  • samanų naikinimas tarp trinkelių;
  • lauko terasų plovimo paslaugos;
  • lauko laiptų plovimas.

Į kokias apnašas reikia atkreipti dėmesį

Lauko aikšteles dažniausia užteršia iš automobilių išbėgę tepalai, stiklų plovimo ar aušinimo skysčiai ir kitos eksploatacinės medžiagos. Kiemo trinkeles, šaligatvius dažnai apninka samanos, tarpuose auga piktžolės, ištrupa ar būna išpustomas tarpų užpildas. Trinkeles taip pat bjauroja kramtomoji guma, o jei tai vieta, kur yra valgoma, neretai pasitaiko įsisenėjusių riebalų dėmių, batų nuspardymo žymių. Lauko terasų plovimo paslaugos taip pat populiarios, nes jas dažnai sudaro ne tik kietoji danga, bet ir įvairios metalinės, stiklinės, medinės pertvaros, laiptai, kuriems reikalinga papildoma priežiūra.

 

Trinkelių dangos atnaujinimo būdai

Trinkeles atnaujinti galima keliais būdais. Pats populiariausias ir paprasčiausias – valymas aukšto slėgio valymo įrenginiu. Kita paslauga, kurios gali prireikti, jei jūsų trinkelės spalvotos – spalvos atnaujinimas. Žinoma, nuvalius įsisenėjusias dulkes ir purvą, trinkelių vaizdas iš karto pasikeis. Po valymo aukšto slėgio įrengimais rekomenduojama atnaujinti tarpus ir juos užpildyti granito akmens atsijomis.

 

Kiek kainuos kietosios dangos atnaujinimas?

Kaina skaičiuojama atsižvelgiant į plotą ir reikalingus darbus. Norėdami gauti pasiūlymą susisiekite su „Vitaresta“ komanda ir išsakykite valymo poreikį.

 

Kaip atliekamas trinkelių valymas?

Trinkelių atnaujinimo darbai susideda iš tokių darbų:

  1. nušlavimas kietu šepečiu (taip pašalinamas paviršinis purvas, dalis samanų).
  2. Tuomet trinkelės plaunamos aukšto slėgio plovimo įrenginiu.
  3. Galiausiai tarpeliai užpildomi granito akmenų atsijomis.

Jei tarpai tarp trinkelių arba ties vejos bortais itin sužėlę ir neužtenka aukšto slėgio valymo samanų ir piktžolių pašalinimui, jos gali būti apdorojamos specialiomis priemonėmis. Riebalų ir tepalų dėmių išvalymui taip pat gali būti panaudotos profesionalios valymo priemonės.

 

Kokioms terasoms teikiate valymo paslaugas?

Galime išvalyti terasas pagamintas iš medienos, akmens, medžio-plastiko kompozito, metalo. Jei terasa turi stiklo, metalo, medienos pertvaras ar laiptus – jiems taip pat gali būti atlikti valymo darbai. Medienos terasas rekomenduojame impregnuoti, kad gera jos išvaizda džiugintų ilgiau. Visus darbus atliekame naudodami tik profesionalias valymo priemones, apie kurias atsiliepimai patys geriausi.

 

Trinkelių ir terasų valymas visoje Lietuvoje

Trinkelių ir terasų valymo paslaugas savo biurui, verslui ar namams galite užsisakyti visoje Lietuvoje. Susisiekite su mumis ir aptarkime jūsų valymo paslaugų poreikį bei suderinkime valymo darbų datą. Siūlome konkurencingą kainą ir nepriekaištingą rezultatą visiems valymo darbams, kad ir kokiame mieste esate. Susisiekite jau šiandien!

Į viršų

Susisiekime!