Prekybos centrų valymas

Prekybos centrų valymo paslaugos VitarestaPrekybos centrai - tai vietos, kuriose dirba bei lankosi dideli kiekiai žmonių.

Kad šie žmonės jaustųsi maloniai, svarbu prekybos centruose palaikyti nuolatinę švarą. 

Išsiaiškinę kliento poreikius, organizuojame valymo darbus taip, kad patalpos būtų švarios, o valymas netrukdytų kliento verslui.

Dažniausiai valymo darbai atliekami, kai prekybos centro darbo laikas jau yra pasibaigęs.

Klientui pageidaujant, galime skirti budinčią valytoją, kuri budės ir palaikys tvarką visą prekybos centro darbo laiką arba kelias valandas per dieną pagal sutartą grafiką.

„Su įmone bendradarbiaujame jau nuo 2002 metų. Šiuo metu Vitaresta valo keturias iš mūsų prekybos vietų. Vadyba reaguoja į užklausas, sprendžia iškilusias problemas, ieško tinkamų sprendimų.“ 

Jūratė Lasickienė, UAB Anis (Bags and More) Prekybos ir projektų vadybininkė 

„Esame patenkinti Vitarestos paslaugomis, kurios patenkina visus mūsų administracinių, gamybinių patalpų bei prekybos salonų valymo poreikius. Kaip įmonei, turinčiai salonų tinklą visoje Lietuvoje, itin patogu, kad nereikia ieškoti skirtingų paslaugų teikėjų skirtinguose miestuose. Taip pat patogu naudotis ir papildomomis paslaugomis, kaip vitrinų valymas bei kilimėlių keitimas.“

 Jovita Apanavičienė, UAB Domus Lumina Mažmeninės prekybos vadovė

 

Kas įeina į prekybos centrų valymo darbus?

Prekybos centrų valymas reikalauja profesionalių bei specifinių sprendimų, adekvačios reakcijos į pasikeitusius srautus ar netikėtas situacijas. Parduotuvių valymas išsiskiria savo paviršiais: čia dominuoja kieta akmens masės plytelių danga, teraco plytelės, betonas, stiklas, įvairaus medžio ir metalo apdaila. Didelių plotų valymas reikalauja tiek rankinio, tiek ir automatizuoto valymo (pvz. grindų plovimo mašinomis). Be to, prekybos centras yra vieta, kurioje verda gyvenimas ir yra reikalinga nuolatinė priežiūra: po krovos darbų likusios dulkės, sudužusios ar išsiliejusios prekės.

 

Kodėl verta rinktis mus?

Esame lankstūs, todėl didelių plotų valymui galime pasiūlyti tiek budinčią valytoją, tiek ir valymą po darbo valandų. Be to, valome ne tik pirkėjams matomas erdves, bet ir gamybines, sandėliavimo ar kulinarines patalpas.


Į viršų

Susisiekime!