Higienos prekės

„Viaresta“ ne tik teikia visapusiškas profesionalias valymo paslaugas, bet ir tiekia higienos reikmenis. Pas mus galite įsigyti populiariausių prekinių ženklų priemones:

Visos įmonės yra ilgametės partnerės, priemonės ir įranga yra patikrinti, tad aukščiausios kokybės. Jūsų sanitarinės patalpos, dušinės, virtuvės zona visada bus tvarkingi pasirinkus stilingus laikiklius ir kokybiškas priemones. Be to, yra galimybė sudaryti sutartį ir užsakyti nuolatinį higienos priemonių papildymą, tad jums nereikės rūpintis savalaikiu papildymu.

Dažniausiai pas mus užsakomos higienos prekės:

Mes taip pat prekiaujame populiariomis purvą surenkančiomis dangomis bei kilimėliais pramonei, sporto salėms. Jei jums aktualu šios prekės – pateikite mums užklausą ir pateiksime jums kainas bei pasiūlymą. Siūlome tik patikimų gamintojų prekes – atsiliepimai apie jas patys geriausi, tad būsite tikri jog naudojimo laikas bus ilgas, laikikliai ir dangos patvarūs.

Kam aktualūs higienos reikmenys?

Higienos prekes užsisakyti gali visos įmonės, kurios vykdo bet kokią gamybinę ar komercinę veiklą: biurai, parduotuvės, medicinos įstaigos, gamyklos, sporto klubai, koncertų salės, kavinės ir restoranai ir kitos įstaigos, kur reikalingos asmens higienos priemonės.

Higienos reikmenys tiekiamos visoje Lietuvoje

Higienos prekes savo biurui, grožio salonui, maitinimo įstaigai galite užsisakyti visoje Lietuvoje. Susisiekite su mumis ir aptarkime jūsų priemonių poreikį bei suderinkime atvežimo datą. Negaiškite savo laiko pirkdami priemones iš skirtingų tiekėjų – kreipkitės į „Vitaresta“ ir gaukite viską iš vienų rankų. Siūlome konkurencingą kainą ir patogų pristatymą.

Susisiekime!