Čiužinių valymas

Teikiate viešbučių paslaugas, turite savo sodybą, o gal nuomojate būstą per įvairias platformas ir skelbimus? O galbūt jūsų namų miegamojo čiužiniui atėjo metas tapti švariam? Nedvejokite ir kreipkitės į „Vitaresta“ – čiužinių valymas yra viena iš mūsų teikiamų paslaugų. Atvyksime, išvalysime, o jūs galėsite mėgautis saldžiu miegu.

Kada reikalingas čiužinio valymas?

Yra svarbu reguliariai valyti čiužinius. Rekomenduojama, kad čiužinių valymas būtų atliktas bent kartą per pusmetį, jei juo naudojamasi kasdien. Jei naudojimo dažnis retesnis – tuomet čiužinį reiktų išvalyti bent kartą per metus. Kodėl toks dažnis? Net ir apsaugoti paklodės čiužiniai surenka dulkes, sugeria prakaitą. Be to, kartais gali nutikti nemalonių situacijų, kai čiužinys būna apšlapintas, atsiranda kraujo ar vyno dėmių, maisto trupinių. Visos šios dėmės, odos atplaišos, trupiniai ir šiluma, kurią mes išskiriame miegodami, yra palanki terpė veistis patalynės erkutėms. Be to, nešvarus čiužinys ima skleisti negerą kvapą, tad net ir išvėdintas kambarys smirda priplėkimu, prakaitu.

Cheminis čiužinių valymas – privalumai

  • Jūsų čiužinys atrodys kaip naujas, kadangi bus pašalintas paviršinis purvas, dulkės ir nešvarumai.
  •  Bus sunaikintos bakterijos ir dulkų erkutės.
  • Geriau išsimiegosite, nes nekankins alergijos ir nemalonus kvapas.
  • Čiužinys tarnaus ilgiau, nes nešvarumai negadins audinio.

Čiužinių valymo eiga

Čiužinių valymas namuose ir verslo įmonėse atliekamas vienodai. Yra du pagrindiniai valymo būdai: sausas ir šlapias. Čiužinio valymo eiga parenkama priklausomai nuo pageidavimo, čiužinio sandaros ir dėmių.

Svarbu žinoti, kad putų polistireno čiužinių nerekomenduojama valyti šlapiuoju būdu. Lovų čiužinių valymas atliekamas taip:

  1. įvertinama čiužinio būklė, sandara;
  2. atliekamas sausas giluminis valymas profesionaliu siurbliu;
  3. tuomet – plovimas šampūnu;
  4. įsisenėjusių dėmių išvalymas;
  5. išsausinimas;
  6. jei yra poreikis – dezinfekavimas.

Labai svarbu pasirinkti įmonę, apie kurią atsiliepimai geri ir kuri atlieka ne tik čiužinio išvalymo, bet ir išsausinimo darbą. Drėgmė palikta čiužinyje gali paskatinti pelijimą, todėl šis etapas labai svarbus.

Kaip palaikyti čiužinio švarą po profesionalaus išvalymo?

Bent kartą per mėnesį gerai išsiurbkite čiužinį galingu dulkių siurbliu. Taip pat vadovaukitės instrukcija dėl čiužinio apvertimo ir/arba apsukimo. Jei ant čiužinio atsirado dėmių – jas kuo greičiau pašalinkite: skysčius sugerkite popieriniu rankšluosčiu, pavalykite tinkamomis priemonėmis.

Kiek kainuoja profesionalus čiužinio valymas?

Kaina priklauso nuo čiužinio dydžio: ar tai dvigulis ar viengulis, o gal vaikiškas čiužinys. Susisiekite su „Vitaresta“ komanda ir mes atsakysime į visus jums kylančius klausimus apie čiužinių valymą. Į kainą įskaičiuota atvykimas, visos valymui reikalingos medžiagos ir įranga. Valymo darbus atliksime jums sutartu metu. Po valymo čiužiniu galėsite naudotis jau po 6-12 valandų, priklausomai nuo čiužinio storio.

Kodėl verta rinktis mus

„Vitaresta“ profesionalų komanda pačias įvairiausias valymo paslaugas teikia jau daugiau nei 20 metų. Nuolat investuojame į darbuotojų mokymus, modernią ir tausojančią įrangą. Taip pat, dirbame tik su profesionaliais ir patikrintais prekių ženklais, kurie duoda geriausius valymo rezultatus bei saugo valomą paviršių.

Čiužinių valymo paslaugos visoje Lietuvoje

Čiužinių valymo paslaugas savo verslui ar namams galite užsisakyti visoje Lietuvoje, ne tik Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje. Susisiekite su mumis ir aptarkime jūsų valymo paslaugų poreikį bei suderinkime valymo darbų datą. Negaiškite savo laiko savarankiškam čiužinio valymui – kreipkitės į „Vitaresta“ ir mėgaukitės gaiva savo miegamajame. Siūlome konkurencingą kainą ir nepriekaištingą rezultatą visiems čiužinių valymo darbams, kad ir kokiame mieste esate. Susisiekite su mumis jau šiandien!

Į viršų

Susisiekime!