Matinių ir kitų paviršių valymas

Biuro, parduotuvės ir kitų įstaigų baldai dažniausiai pasižymi dviejų tipų paviršiais: matiniais ir lakuotais. Tiek lakuotų tiek matinių paviršių valymas yra atsakinga užduotis, kurią verta patikėti profesionalams. Lakuotų paviršių valymo išskirtinumas – skirtingos rūšies medienai naudojami skirtingi lakai, tad būtina išmanyti medžiagas, kad paviršiai nebūtų pažeisti. Matiniams paviršiams taip pat būtina parinkti specialias, neabrazyvias priemonės, kurios nepaliktų šuorų. Patikėkite šių ypatingų baldų valymą „Vitaresta“ komandai ir būsite garantuoti, kad baldai ilgai atrodys kaip nauji.

 

Kokios priemonės naudojamos liečiamųjų paviršių valymui?

Tiek lakuotiems, tiek matiniams paviršiams valyti naudojame tik profesionalias valymo priemones. Jos užtikrina, kad nebus pažeistas baldo paviršius. Taip pat šios medžiagos gali padėti užmaskuoti paviršiaus pažeidimus, jei jų nutiko per neatsargumą arba baldas nusidėvėjo. Atsiliepimai apie mūsų nuvalytus lakuotus ir matinius paviršius yra itin geri – dažnai sulaukiame komentarų, kad baldas suspindo naujumu. Valymo kaina priklauso nuo baldo dydžio ir jų kiekio.

 

Paviršių valymo paslaugos visoje Lietuvoje

Paviršių valymas (tiek lakuotų, tiek matinių) paslauga, kurią savo verslui ar namams galite užsisakyti visoje Lietuvoje, ne tik Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje. Susisiekite su mumis ir aptarkime jūsų valymo paslaugų poreikį bei suderinkime valymo darbų datą.

 

Į viršų

Susisiekime!