Komercinių patalpų valymas

Biuro patalpų valymas

Prekybos centrų valymas

Logistikos ir sandėliavimo patalpų valymas

Gamybinių patalpų valymas

Medicinos įstaigų valymas

Mažų įmonių valymo pasiūlymas

Patalpų dezinfekcija

 

Komercinės valymo paslaugos

Švaros ir jaukumo jausmas įžengus pro duris – tai pirmas įspūdis, kurį pakeisti labai sunku. Jį sudaro ne tik patogi lokacija, nuoširdi darbuotojų šypsena, bet ir švaros bei tvarkos pojūtis aplinkoje. Todėl vis daugiau įmonių sako, kad profesionalus komercinių patalpų valymas prisideda prie jų verslo sėkmės. Švarios ir tvarkingos patalpos padeda susidaryti bendrą vaizdą apie jūsų būsimo aptarnavimo ir paslaugų kokybę, prekių priežiūrą ir net darbo kultūrą. Todėl mes esame čia, kad pasirūpintume puikiu jūsų verslo pirmuoju įspūdžiu.

 

Kokios valymo paslaugos teikiamos įmonėms?

Įmonės gali užsisakyti itin įvairias valymo paslaugas komercinėse patalpose. „Vitaresta“ profesionalai gali pasiūlyti biurų, fojė, konferencijų salių, tualetų, poilsio kambarių, personalo kambarių valymo darbus ir nuolatinę priežiūrą. Dirbate itin intensyviu ritmu? Ne bėda – tokiems klientams yra speciali naktinio valymo paslauga. Be to, teikiame ir aplinkos priežiūros paslaugas.

Galite rinktis iš plataus valymo paslaugų asortimento, kadangi komercinėms patalpoms teikiame tokias paslaugas:

  • kasdienė biurų priežiūra;
  • įvairių rūšių grindų dangų valymas;
  • minkštųjų baldų ir kilimų valdymas;
  • higieninis ar pramoninis valymas;
  • fasadų plovimas;
  • aplinkos tvarkymo darbai;
  • kiti valymo darbai.

Kreipkitės į mūsų specialistus ir padėsime išsiaiškinti jūsų valymo darbų poreikį.

 

Kokios patalpos valomos?

Per daugiau nei 20 metų sukaupėme plačią valymo darbų patirtį, tad galime pasiūlyti biuro patalpų, prekybos centrų, logistikos ir sandėliavimo, gamybinių patalpų, medicinos įstaigų valymą. Taip pat savo paslaugas teikiame ir mažoms įmonėms. Be to, galime pasiūlyti patalpų dezinfekcijos paslaugą arba sutvarkyti teritoriją (tai ir žolės pjovimas, trinkelių valymas, želdynų tvarkymas, sniego kasimas). Mūsų specialistai sudarys pagal jūsų veiklos modelį patogiausią valymo paslaugų grafiką, kad jis netrikdytų jūsų įprastos veiklos. Valymo paslaugų kaina priklauso nuo patalpos dydžio, valymo periodiškumo, reikiamo personalo skaičiaus, numatomo paviršių užteršimo lygio.

 

Valymo paslaugų grafikas

Klientams siūlome įvairius poreikius atitinkantį grafiką. Jis priklauso nuo patalpų naudojimo intensyvumo. Dažnai naudojamoms patalpoms verta atlikti kasdienį valymą, rečiau naudojamoms – gali užtekti kassavaitinio. Itin retai naudojamoms patalpoms – kartą per mėnesį. Kiekvienos patalpos valymo periodiškumą deriname su klientu pagal patalpos specifiką ir poreikius.

Kasdieniai valymo darbai patalpose gali būti atlikti budinčios valytojos (jei yra poreikis turėti tokį darbuotoją dienos metu) arba atvykstančių valytojų nustatytu metu. Kassavaitiniai darbai gali būti atlikti mažiau naudojamose patalpose arba mažiau užteršiamiems paviršiams (pvz. šaldytuvo valymas, sanitarinių mazgų aksesuarų nukalkinimas). Kasmėnesiniai valymo darbai dažnai apima langų, fasadų valymą, giluminį valymą tam tikrose patalpose, rečiau naudojamų patalpų grindų vaškavimo darbus.

 

Priemonės kurias naudojame

Savo darbe naudojame tik profesionalias, žinomų firmų priemones. Ilgametės praktikos metu atsirinkome gamintojus, kurie padeda kokybiškai išvalyti paviršius ir juos puoselėja. Mūsų valymo krepšeliuose galima rasti Diversey, Kiehl, Koslita priemones – atsiliepimai apie jas patys geriausi. Patalpos dezinfekuojamos naudojant Higėja bei kitų gamintojų dezinfekcines priemones. Visi mūsų specialistai naudoja tik profesionalams skirtas priemones, kurių neįsigysite prekybos centruose. Be to, naudojama tinkama priemonių koncentracija kiekvienam paviršiui, tad būsite tikri, kad baldai ir kiti paviršiai tarnaus ilgai.

 

Kodėl verta rinktis mus?

Švarus verslo centras, tvarkingas personalo kambarys, sterilios tualeto patalpos leidžia maloniai jaustis ne tik klientams, bet ir jūsų personalui. „Vitaresta“ specialistai kruopščiai atlieka visus darbus, tad jums nereikia turėti savo valymo įrangos ir priemonių. Be to, galite jaustis saugūs, nes visi „Vitaresta“ darbuotojai yra sudarę konfidencialumo sutartis. Profesionalumas, lankstumas ir garantuotas rezultatas yra mūsų vizitinė kortelė. Susisiekite jau šiandien ir gaukite pasiūlymą savo komercinių patalpų valymui.

Į viršų

Susisiekime!