Fasadų plovimas

Pastato išorė yra tai, ką jūsų klientai ir tiekėjai pastebi pirmiausia atvykę pas jus. Fasadus nuolat veikia vėjas, lietus, ant jų nusėda dulkės, žiedadulkės, ko pasekmė – samanos, nuo lietaus ir dulkių mišinio atsiradę nutekėjimų ruožai. Visa tai nepuošia jūsų verslo ar namų ir prisideda prie greitesnio pastato irimo, augančių eksploatacinių kaštų. Tad jei jums reikalingas fasadų plovimas – kreipkitės į „Vitaresta“ komandą. Garantuojame, kad jums bus suteiktas profesionalus servisas, o pastato išore tinkamai pasirūpinta.

 

Kaip atliekamas fasado valymas?

Fasadų plovimas dažniausiai atliekamas naudojant aukšto slėgio vandens srovę arba jonizuoto vandens valymo technologiją. Šiais būdais gali būti valomi ir nevienalyčiai fasadai, tai yra tokie, kuriuos sudaro įvairios medžiagos (pavyzdžiui, struktūrinis tinkas, betonas, mediena, stiklas, metalas, plastikas ir kitos). Nuvalius paviršių atkuriamos geriausios pastato paviršiaus savybės ir grožis.

 

Kokio paviršiaus fasadai gali būti valomi?

Mūsų klientai dažniausiai kreipiasi dėl stiklo, skardos, betono, plastiko, metalo ir plytų fasadų. Jie gali būti užteršti dulkėmis, juodžemio ar smėlio dalelėmis, apsamanoję, pažeisti pelėsio. „Vitaresta“ komanda atvykusi į vietą pirmiausia įvertina fasado užterštumą, kadangi pastatų išorės valymas yra mūsų nuolatinė paslauga. Aukšti pastatai mums ne kliūtis – turime tinkamus keltuvus ir plovimo įrangą, kad patenkintume įvairiausius klientų poreikius.

 

 

Ar fasadų valymas atliekamas tik verslo įmonėms?

Ne, namo fasado plovimas taip pat gali būti atliktas. Susisiekite su „Vitaresta“ komanda ir gaukite pasiūlymą. Kad kaina būtų paskaičiuota, reiktų įvertinti valomo fasado plotą ir aukštį. Fasadų plovimas gali būti atliktas biurų įmonėms bei savininkams, prekybos centrams, namų bendrijoms ir individualiems namams ar kotedžams, gamykloms. Atsiliepimai apie mūsų atliekamus darbus puikūs tiek ir privačių, tiek ir iš verslo klientų.

 

Kada reikia atlikti fasado plovimo darbus?

Ši paslauga dažniausiai užsakoma pavasario ir rudens sezonais. Tačiau, jei pastatas yra prie judrios gatvės, objektą nuolat supa drėgmė ir žaluma – gali kilti ir dažnesnis poreikis atlikti fasado plovimą. Mūsų specialistai įvertins su tuo susijusias sąlygas ir pasiūlys geriausią fasado valymo darbų grafiką.

 

Profesionalaus fasadų valymo privalumai

Pastatų išorės valymas – kruopštus ir atsakingas darbas. Siekiant išsaugoti pastato grožį ir funkcionalumą yra būtina naudoti tinkamas medžiagas, o naudojant aukšto slėgio valymo įrenginius – įvertinti pastatų sandarą ir konstrukcijas. Savarankiškai valydami namo fasadą galite jį pažeisti: panaudoti per stiprią srovę, ko pasekmė – nutrupėjęs tinkas, dažai, kiti pastato papuošimai. Be to, jei pastatas aukštas, gali būti sudėtinga savarankiškai nuplauti aukščiau esančius aukštus, fasado elementus, todėl pastatas atrodys nereprezentatyviai.

 

Kodėl verta atlikti fasado valymo darbus?

Bėgant laikui fasado paviršiai praranda savo pirminę išvaizdą. Išvalius fasadą pastatas atgauna savo pirminę spalvą, kurią slėpė dulkės. Taip pat reguliariai valant (1-2 kartus per metus) fasadą pailgėja apdailos medžiagų eksploatacijos trukmė. Išvalytas fasadas atrodo patraukliau ir prisideda prie pastato vertės. Pašalinus dulkes nuo stiklinių fasadų į patalpas vėl patenka daugiau šviesos, todėl mažėja elektros sąnaudos dirbtiniam apšvietimui.

 

Fasadų valymo paslaugos visoje Lietuvoje

Fasadų valymo paslaugas savo biurui, verslui ar namams galite užsisakyti visoje Lietuvoje, ne tik Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje. Susisiekite su mumis ir aptarkime jūsų valymo paslaugų poreikį bei suderinkime valymo darbų datą. Negaiškite savo laiko savarankiškam fasadų valymui – kreipkitės į „Vitaresta“ ir mėgaukitės atsinaujinusia pastato išvaizda. Siūlome konkurencingą kainą ir nepriekaištingą rezultatą visiems fasadų valymo darbams, kad ir kokiame mieste esate. Paskambinkite mums jau šiandien!

Į viršų

Susisiekime!