Sofų valymas

Minkšta sofa suteikia jaukumo biurams, tai neatsiejamas svetainės akcentas. Tokia susibūrimu erdvė traukia bendrauti, dalintis įspūdžiais, kalbėtis apie verslo idėjas. Žinoma, laikui bėgant net ir kokybiškiausios sofos išsitepa. Joms kenkia ne tik išlieti gėrimai ar maistas, bet ir paprasčiausios dulkės. Patikėkite giluminį sofos valymą „Vitaresta“ komandai ir gausite garantuotą rezultatą!

 

Kokias sofas galima išvalyti?

Valomos pačios įvairiausios sofos ir kėdės su paminkštinimu (verta nepamiršti ir sukamųjų biuro kėdžių bei posėdžių salių kėdžių). Minkštų sofų valymas turėtų būti atliekamas bent du kartus per metus. Kodėl? Ant minkštųjų baldų nusėda ir per audinio poras įsigeria į vidų toks pat dulkių kiekis koks nusėstų ir ant stalviršių, jei jų nevalytumėte pusmetį. Tiesiog dėl audinio sandaros šių dulkių nepamatome, nes jos nusėda į porolono ar poliuretano sluoksnį.

 

Sofų valymo tipai

Sofoms gali būti atliktas profesionalus sausas arba šlapias minkštų baldų giluminis valymas. Kėdžių valymas (tų, kurios turi paminkštinimą) irgi yra analogiškas – viskas priklauso nuo užpildo.

 

 

 

Sofų valymo eiga:

  • Pirmiausia mūsų specialistas sausai nuvalys ir nusiurbs medžiaginį sofos paviršių. Siurbiama didelio galingumo siurbliu, kuris geba išsiurbti dulkes iš gilių užpildo sluoksnių. Yra ištraukiamos smulkios ir stambesnės šiukšlės (trupiniai, sudžiūvusio pilvo grumstai, smėlis ir kita).
  • Tada gali būti atlikta baldo dezinfekcija. Ji padeda atsikratyti nemalonių kvapų.
  • Tuomet su specialiai minkštų baldų valymui paruoštu tirpalu bei specialiu šlapio siurbimo siurbliu bus atliekamas baldo plovimas. Jei sofai netinka šlapias valymas putomis ar šampūnas – gali būti atliktas sausas valymas pasitelkiant miltelines priemones. Odiniai baldai apdorojami odai skirtomis medžiagomis. Po šio žingsnio, kai atliktas pirminis arba bendras valymas, atliekamas dėmių išvalymas. Tam pasitelkiamos specialios priemonės, priklausomai nuo dėmių tipo.
  • Po plovimo sofos paviršius būna šiek tiek drėgnas, tačiau atlikus cheminį baldų valymą vakare, kitą dieną jau galima baldu naudotis.

 

Sofų valymas: kaina

Sofų valymo kaina priklauso nuo sofos dydžio ir medžiagos. Įprastai kaina paskaičiuojama pagal sėdimų vietų kiekį.

 

Sofų valymas visoje Lietuvoje

Sofų valymo paslaugą savo biurui, grožio salonui, maitinimo įstaigai ar namams galite užsisakyti visoje Lietuvoje. Susisiekite su mumis ir aptarkime jūsų valymo paslaugų poreikį bei suderinkime valymo darbų datą. Negaiškite savo laiko savarankiškam sofos valymui – kreipkitės į „Vitaresta“ ir mėgaukitės švara jau šiandien. Klientų atsiliepimai kalba patys už save – garantuojame nepriekaištingą rezultatą!

 

Į viršų

Susisiekime!