UAB „VITARESTA“ diegia INSTA 800 standarto kokybės priežiūros sistemą

2018-01-03

UAB „VITARESTA“ darbuotojai 2017 metų gruodžio mėnesį sėkmingai baigė INSTA 800 standarto mokymus. Mokymuose įgytos žinios leido įmonės veikloje įdiegti Šiaurės šalių standarto kokybės priežiūros sistemą.

Šiaurės šalių valymo standartas, dar vadinamas „Valymas akimis“, buvo pristatytas prieš 14 metų Danijoje, kur itin pagerino valymo kokybę bei stipriai padidino darbuotojų motyvaciją. Standartinis valymo standartas labiau fokusuojasi į valymo procedūras ir jų laikymasi. Šiaurės šalių standartas skatina ne aklai sekti instrukcijomis ir procedūromis, bet skirti dėmesį ir valyti tas vietas, kurios yra nešvarios. Tokiu būdu Šiaurės šalių valymo standartas leidžia daugiau dėmesio skirti darbo kokybei ir laukiamiems rezultatams.

INSTA 800 gali būti laikoma bendra įmonės ir kliento kalba, palengvinančia tarpusavio supratimą. Šis standartas ne tik išsamiai aprašo, kaip matuoti valymo kokybę ir kiek nešvarumų gali likti kiekvienoje patalpoje po jos valymo, bet ir suskirsto valymo kokybę į penkis lygius. Klientas gali pats nuspręsti, kokį valymo lygį taikyti kiekvienos patalpos valymui, tad valymo įmonei tampa lengviau pateisinti kliento lūkesčius ir užtikrinti tinkamą darbo kokybę.

Šiaurės šalių standarto kokybės priežiūros sistema gali būti taikoma visų tipų patalpose – biuruose, ligoninėse, mokyklose, darželiuose, prekybos centruose, parduotuvėse, gamybos salėse, laivuose, autobusuose, traukiniuose, lėktuvuose, viešbučiuose ar restoranuose.

Į viršų

Susisiekime!