Sveikata neleidžia dirbti įprasto darbo? Prisijunkite prie Vitarestos kolektyvo!

2023-01-04

Dirbti patinkantį darbą ir turėti stabilias pajamas tikriausiai nori kiekvienas. Vis dėlto, gyvenime kartais nutinka situacijų, kai darbus tenka keisti – tai gali būti darbo sąlygos, asmeninės aplinkybės ar sveikatos būsena. Pastaroji pakeitė 68-erių Antano gyvenimą ir atvedė jį į Vitarestą, kur jis atrado galimybes toliau realizuoti save bei užsidirbti savo poreikiams.

Pokyčius lėmė sveikatos būklė

Beveik dešimtmetį Antanas prižiūrėjo progimnazijos kiemo teritoriją ir atliko smulkius santechnikos, elektros bei ūkio darbus. Deja, dėl pašlijusios sveikatos iš darbo teko išeiti: „Užpuolė ligos, teko atlikti net keletą operacijų, o vėliau sekė atsistatymas... Bendrai viskas užtruko apie pusantrų metų“, – prisimena vyras. Pasveikus ir atsiradus galimybei judėti, dirbti, Antanas pasinėrė į darbo paieškas. „Aš išsilavinimo neturiu, sveikatos būklė irgi šiek tiek riboja galimybes, todėl nėra taip, kad visi darbdaviai lauktų išskėstomis rankomis. Bet va, atsiverčiau TV programą, pamačiau skelbimą, paskambinau ir netrukus pradėjau dirbti Vitarestoje“, –  šypteli pašnekovas.   

Džiaugiasi galimybe judėti ir už tai gauti pajamas

Antanas Vitarestoje užima net dvejas pareigas – teritorijų prižiūrėtojo ir valymo mašinų operatoriaus. Paklaustas, kurios yra sunkesnės, juokiasi: „Nei vienos nėra sunkios, be to, aš darbo nebijau! Džiaugiuosi, kad galiu ne sėdėti namuose, o dirbti ir užsidirbti. Man tik svarbu, kad nereikėtų kilnoti sunkių daiktų, o daugiau – ką reikia, tą ir galiu padaryti.“ Dvigubos pareigos įpareigoja specialistą per dieną pasirūpinti ne vieno objekto švara. „Įprastai per vieną darbo dieną spėju padirbėti keliuose objektuose. Pavyzdžiui, neseniai teko apvažiuoti net 4 objektus. Taip ir keliauju“, – pasakoja darbuotojas.

Teritorijų prižiūrėtojo darbas senjorui suteikia galimybę reguliariai palaikyti fizinį aktyvumą, pabūti gryname ore. „Aš mėgstu judėti. Kai oras leidžia, tai ir į daugelį objektų dviračiu važiuoju. Kodėl gi ne?“, – sako Vitarestos specialistas. Jis priduria, jog svarbiausia – balansas, todėl laisvalaikiu renkasi ramų poilsį namuose: „Mėgstu pagulėti, pažiūrėti televizorių... Dar patinka skaityti, bet dabar labai anksti temsta, todėl renkuosi filmus, serialus, laidas.“

Jeigu ir jūs ieškote papildomo ar nuolatinio darbo, pasižvalgykite po Vitarestos karjeros skiltį.

Į viršų

Susisiekime!