Stiklo apdirbimo paslaugų įmonė Stiklita: žengiame į priekį kartu

2021-03-05

25-ių metų patirtį architektūrinio stiklo apdirbimo pramonėje turinti įmonė „Stiklita“ su „Vitaresta“ bendradarbiauja jau dvylika metų. Apie abipusį pasitikėjimą ir tobulėjimą pasakoja „Stiklitos“ vadovas Rimantas Nemeikštis. 

Drauge juda teisinga linkme

„Vitaresta“ valo gamybines „Stiklitos“ patalpas, kuriose gaminamos įvairios stiklo konstrukcijos, vyksta veidrodžių ir stiklo gaminių projektavimas, gamyba, montavimas. „Vieni kitais pasitikime jau dvylika metų – toks laikotarpis kalba pats už save“, – besitęsiančiu bendradarbiavimu džiaugiasi R. Nemeikštis. Anot įmonės vadovo, patalpos yra gerai prižiūrimos, o iškilus problemoms sulaukiama greito reagavimo bei tinkamų sprendimų.

„Įmonė dirba profesionaliai, pagal ISO standartus, kurie užtikrina efektyvią paslaugų valdymo kokybę: turime priskirtus vadybininkus, kurie puikiai tvarkosi“, – pasakoja R. Nemeikštis. „Stiklitos“ vadovas taip pat džiaugiasi, kad „Vitaresta“ rūpinasi įrangos naujinimu: „dabar plovimo mašinos pakeistos į naujas, tad darbų kokybė dar geresnė“. 

Išbandyta dezinfekcijos paslauga

„Esame patenkinti  „Vitarestos“ teikiamomis paslaugomis, tarp jų ir dezinfekcija: gruodžio mėnesį kreipėmės dėl šios paslaugos ir likome patenkinti greita reakcija, darbų kokybe“, – pasakoja R. Nemeikštis. Dezinfekavimo komanda į „Stiklitos“ patalpas atvyko savaitgalį, vakare. Mobili „Vitarestos“ komanda vykdo šią paslaugą operatyviai, atvyksta į dezinfekuojamas patalpas kaip įmanoma greičiau po iškvietimo.

Į klientą orientuota kokybė

R. Nemeikštis teigia, kad rekomenduotų „Vitarestos“ paslaugas ir kitoms įmonėms, kadangi tai profesionali, greitai reaguojanti komanda: „nors neturime su kuo lyginti, nes esame dirbę tik su šia valymo įmone, tačiau bendradarbiaujame jau daugiau nei dešimtmetį ir nesame turėję jokių blogų patirčių, tad tikrai rekomenduojame „Vitarestos“ paslaugas kitiems“. 

„Vitaresta“ nuolat domisi klientų patirtimis, o taip pat kasmet vykdo klientų apklausą, kurios rezultatai padeda gerinti paslaugų kokybę. „Visada norisi, kad būtų geriau, tad žengiame į priekį drauge su „Vitaresta“, kuri sprendžia problemas, domisi klientų nuomone apie teikiamas paslaugas bei darbuotojus. Toks kliento nuomonės vertinimas mums parodo, kad įmonė siekia tobulėti, todėl ir mums norisi toliau bendradarbiauti“, – pasakoja R. Nemeikštis.

Į viršų

Susisiekime!