Ričardas: „Vitarestoje jauti, kad esi komandos dalis“

2023-03-16

Švaros ambasadoriai kasdien išvalo šimtus kvadratinių kilometrų. Vieni dirba parduotuvėse, kiti – mokyklose, o treti – kasdien važinėja po skirtingus objektus. Pastarąjį darbą atlieka mobiliosios brigados darbuotojai, kurie valo įvairias patalpas po statybų, remonto, švenčių ar kitais specifiniais atvejais. Apie darbą Vitarestoje pasakoja mobiliosios brigados darbuotojas Ričardas.

Kiekviena diena – skirtinga

Ričardas Vitarestą atrado per rekomendacijas ir čia darbinosi net 2 kartus. „Dirbau čia kurį laiką, tuomet dėl asmeninių priežasčių turėjau pertrauką nuo darbų, o vėliau sugrįžau. Draugas pasiūlė, sakė, kad reikia darbuotojų, tai sutikau ir vėl tapau Vitarestos komandos dalimi. Džiaugiuosi, kad greitai viską sutvarkė bei galiu pasakyti, jog priima ir buvusius darbuotojus, jeigu šie nesukėlė problemų praeityje.“

Paklaustas – kodėl mobilieji darbai, vyras atsako – „o kodėl ne? Nežinau, man tinka ir patinka. Galbūt kartais pabosta slenkantis grafikas, bet čia turbūt vienintelis trūkumas. Šiaip, darbas – nemonotoniškas, nes nuolat apsilankai vis kitame objekte, na ir patys darbai šiek tiek skiriasi. Kolektyvas puikus, palaikome vieni kitus, padedame ir pasijuokiame kartu. Vitarestoje jauti, kad esi komandos dalis.“

Svarbu nestovėti vietoje

Vitarestos švaros ambasadorius tikina, kad norint čia įsidarbinti, svarbu ne tik mėgti švarą ir tvarką, bet ir būti atsakingam, kruopščiam, atidžiam, o svarbiausia – nebijoti klausti, mokytis ir tobulėti. „Darbštumas čia labai sveikintinas. Nes kiek dirbsi – tiek ir užsidirbsi. Na, ir apskritai, jeigu nenori dirbti, tai ką išvis veiki darbe?“, – šypteli Ričardas.

Jis papildo, kad tik prisijungus prie kolektyvo, itin svarbu mokytis ir bendradarbiauti su kolegomis. „Klausti, klausti ir dar kartą klausti. Patyrę darbuotojai tikrai visada noriai padeda naujokams, o ir vadybininkai visada atsako į rūpimus klausimus bei padeda išspręsti kylančias problemas. Manau, kad kaip ir kiekviename darbe, svarbu nestovėti vietoje, tobulėti, o prireikus – padėti kitiems. Tuomet bus paprasta, bet nenuobodu dirbti“, – sako Vitarestos darbuotojas.

Į viršų

Susisiekime!