Puikius darbo santykius lemia abipusis lojalumas

2022-02-07

Stropūs ir lojalūs darbuotojai – įmonės turtas. Savo istorija bei patirtimi dalijasi ilgametė Vitarestos kolektyvo narė Dalytė Lažauskienė, dirbanti mobiliųjų darbų brigadoje. Ji sako, kad švaros ambasadoriais lengva dirbti tiems, kas nuoširdžiai myli švarą ir tvarką.

Laikinas tikslas virtęs ilgamete patirtimi

Dalytė Vitarestoje įsidarbino beveik prieš dvidešimtmetį. Kaip pati sako, iš pradžių tai matė kaip laikiną galimybę papildomai užsidirbti, tačiau ilgainiui darbas valymo darbų srityje tapo jos nuolatine veikla. „Planavau pusmetį padirbėti ir išvykti svetur, bet įsitraukiau į šią veiklą, tiko ir patiko darbo sąlygos, todėl nusprendžiau pasilikti. Tiesa, iš pradžių valiau prekybos centrą, o vėliau, maždaug po metų ar pusantrų pradėjau dirbti mobilių darbų skyriuje“, – pasakoja Vitarestos darbuotoja.

Poreikius atitinkančios galimybės

Anksčiau vadybos srityje dirbusi moteris teigia nei kiek nesigailinti pakeitusi darbo pobūdį. „Nors iš pradžių buvo keista dirbti ne biuro kėdėje, tačiau dabar džiaugiuosi savo sprendimu. Vitarestoje suteikiamos puikios darbo sąlygos, laiku mokamas atlyginimas, darbuotojai motyvuojami, o svarbiausia – atsiradus bent menkiausioms problemoms, jos visada greitai ir efektyviai išsprendžiamos“, – teigia pašnekovė. Ji papildo, jog darbštiems žmonėms Vitarestoje visada suteikiama galimybė užsidirbti. „Pats gali pasirinkti, ar nori papildomai padirbėti. Aš, pavyzdžiui, nebijau darbo ir užsidirbu tiek, kad man užtektų ne tik pagrindiniams poreikiams, bet ir pramogoms, kelionėms.“

Darbo mobilioje brigadoje įvairovė

Paklausta, kaip atrodo įprasta mobiliosios brigados darbo diena, pašnekovė šypteli: „Kiekviena diena – skirtinga. Kaskart laukia nauji objektai, nauji iššūkiai, tačiau darbas nėra nuobodus. Valome patalpas po remonto, plauname langus, fasadus, kilimus, baldus bei atliekame kitokius valymo darbus. Dirbame komandoje po keletą žmonių, tad liūdna nebūna“, – patirtimi dalijasi moteris. Anot jos, svarbiausia mylėti švarą, pačiam namuose palaikyti tvarką, tada ir toks darbas bus malonus ir gerai seksis. „Taip pat svarbu žinoti, kad nors dirbant mobilioje brigadoje, darbo grafikas nėra pastovus, tačiau esant poreikiui išvykti ar kitaip padėlioti darbo valandas, visada atsižvelgiama į darbuotojo prašymą“, – tikina D. Lažauskienė.

Jeigu norite prisijungti prie Vitarestos mobiliųjų darbų brigados ar kito skyriaus, kviečiame užsukti į mūsų karjeros skiltį ir galbūt rasite jums tinkantį pasiūlymą.

Į viršų

Susisiekime!