Naujas darbų sezonas prasidėjo: kodėl verta prisijungti prie Vitarestos kolektyvo?

2022-09-07

Rugsėjis neretai simbolizuoja darbų sezono pradžią, o kartais ir naujo darbo paieškas. Jeigu svarstote, kad laikas keisti darbą, norite užsidirbti papildomai arba siekiate monetizuoti savo pomėgį tvarkytis – kviečiame skaityti, kuo dirbdami Vitarestoje džiaugiasi švaros ambasadoriai.

Darbas arti namų

Vitarestos kolektyvas – vertingiausias įmonės turtas, tad visada siekiame suteikti jiems geriausias darbo sąlygas. Turime didelį objektų pasirinkimą Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, tad leidžiame darbuotojams rinktis darbo vietą arčiau namų. Tai – sutrumpina kelionę į darbą ir iš jo, suteikia galimybę laiku pasiimti vaikus, anūkus iš darželio ar spėti į paskaitas.

Lankstus darbo grafikas

Patogi darbo vieta – ne vienintelis darbo Vitarestoje privalumas. Pavyzdžiui, kolektyve yra jaunų mamų, kurioms aktualu dirbti ne visą darbo dieną, kad galėtų skirti daugiau laiko savo atžaloms. Taip pat kai kurie darbuotojai derina darbo laiką su kitais darbais ar mokslais. Esant poreikiui, suteikiame galimybę padirbėti papildomai, tokiu atveju, darbo grafikas sudėliojamas individualiai, kad darbuotojas, pavyzdžiui, spėtų nuvykti iš vieno objekto į kitą bei turėtų pakankamai laiko poilsiui.

Judėjimas ir sveikata

Ne paslaptis, kad švaros specialisto darbas – tikrai ne sėdėti vienoje vietoje. Nemažai darbuotojų džiaugiasi, kad dirbdami švaros specialisto darbą jie nuolat palaiko fizinį aktyvumą ir nereikia mokėti už sporto klubą.

Vitarestos kolektyvas vertina ne tik modernias darbui suteikiamas priemones, grafiką bei galimybę dirbti arčiau namų, bet ir motyvacinius priedus už puikiai atliktus darbus. Be to, rūpinamės, kad darbuotojai visada jaustųsi komfortiškai – turime šaunius objektų vadybininkus, kurie padeda išspręsti kilusius klausimus ir užtikrina sklandų bendradarbiavimą su klientais.

Jau dirbate Vitarestoje? Pakvieskite dirbti ir savo draugą!

Jeigu pažįstate žmogų, ieškantį darbo, nedelskite ir rekomenduokite jam Vitarestą! Jūsų pasiūlytam kandidatui nuo įdarbinimo datos išdirbus 2 mėn., gausite 100 eurų vertės dovanų kuponą, kuriuo galėsite atsiskaityti už pirkinius „Maximoje“, „Akropolyje“ ar knygyne „Pegasas“. 

Išsamiau apie darbo pasiūlymus galite sužinoti čia.

Į viršų

Susisiekime!