Kuo susijęs trinkelių valymas ir jūsų verslas? Atsako švaros specialistai

2023-04-17

Geras verslo įvaizdis susideda iš daugybės detalių. Viena tokių – pastato vaizdas ir jo prieigos. Trinkelės, nesvarbu, ar jos būtų naudojamos įvažiavimui, kiemui ar pėsčiųjų takui, yra svarbi daugelio komercinių įmonių eksterjero dalis. Nors galbūt ne visi pagalvoja, tačiau trinkelės gali stipriai prisidėti arba priešingai – pakenkti verslo įvaizdžiui ir klientų bei darbuotojų saugumui. Dalinamės, kodėl svarbu pasirūpinti trinkelių valymu ir kaip atliekama ši paslauga.

Kietosios lauko dangos plovimas

Kietoji lauko danga – tai įvairiausių trinkelių takeliai, stovėjimo vietos, atviros ar dalinai dengtos terasos. Ilgainiui šie paviršiai patamsėja, jiems poveikį daro ištekėję automobilių eksploataciniai skysčiai, riebaus maisto dėmės, įvairios statybinės medžiagos, kramtomoji guma ir net nekokybiška avalynė. O kur dar piktžolės, samanos ir tarpų ištrupėjimas? Veikiant minėtiems veiksniams, įmonės kiemo vaizdas tampa visiškai nepatrauklus ir gali atbaidyti jūsų klientus ar partnerius.

Siekiant išlaikyti estetišką kietųjų lauko dangų vaizdą  – rekomenduojama pasirūpinti reguliariu jų plovimu. Deja, rankų darbo tam neužteks, tokio tipo plovimas atliekamas naudojant aukšto slėgio vandens srovę, kuri efektyviai išvalo įsisenėjusias dėmes.

Vitarestos klientams siūlome tokias kietųjų dangų valymo ir priežiūros paslaugas:

Trinkelių valymas: kaip ir kodėl?

Trinkeles atnaujinti galima keliais būdais. Pats populiariausias ir paprasčiausias – valymas aukšto slėgio valymo įrenginiu. Kita paslauga, kurios gali prireikti, jei jūsų trinkelės spalvotos – spalvos atnaujinimas. Žinoma, vaizdas pasikeis jau vien nuvalius įsisenėjusias dulkes ir purvą, tačiau papildomai po valymo aukšto slėgio įrengimais rekomenduojama dar atnaujinti tarpus ir juos užpildyti granito akmens atsijomis.

Taigi, trinkelių atnaujinimo darbai susideda iš kelių etapų:

  1. Nušlavimas kietu šepečiu (pašalinamas paviršinis purvas, dalis samanų).
  2. Trinkelių plovimas aukšto slėgio plovimo įrenginiu.
  3. Tarpelių užpildymas granito akmenų atsijomis.

Jei tarpai tarp trinkelių arba ties vejos bortais itin sužėlę ir neužtenka aukšto slėgio valymo samanoms ir piktžolėms pašalinti, jos gali būti apdorojamos specialiomis cheminėmis priemonėmis. Riebalų ir tepalų dėmėms išvalyti taip pat gali būti panaudotos profesionalios valymo priemonės.

Taigi, švarios, tvarkingos trinkelės – svarbi detalė, padedanti išlaikyti saugią, estetišką ir patrauklią pastato aplinką. Trinkelių ir terasų valymo paslaugas savo biurui, verslui ar namams galite užsisakyti visoje Lietuvoje. Susisiekite su mumis ir kartu aptarsime jums aktualius, su valymo darbais susijusius, klausimus bei suderinsime valymo darbų datas!

Į viršų

Susisiekime!