Kodėl būtina pasirūpinti patalpų dezinfekcija šaltuoju metų periodu?

2023-10-12

Atvėsus orams daugėja sergančių peršalimo ligomis, auga covid-19 ir įvairiais kitais virusais užsikrėtusių žmonių skaičius. Susirgusiųjų vis daugiau atsiranda mokymo įstaigose, darbo vietose, prekybos centruose, todėl jei patalpos nėra laiku ir tinkamai dezinfekuotos,  virusų ir peršalimo ligų sezono metu padidėja rizika užsikrėsti. Pasidalinsime įžvalgomis apie tai, kodėl patalpų dezinfekcija tokia svarbi ir kaip nuspręsti, kokią dezinfekavimo paslaugą rinktis.

 

Kodėl reikia dezinfekuoti patalpas?

Priklausomai nuo patalpų paskirties, valymo, vėdinimo, ore bei ant dažniausiai liečiamų paviršių gali kauptis įvairūs ligas sukeliantys patogenai, virusai ar grybeliai. Jie didina darbuotojų ir lankytojų užsikrėtimo ligomis riziką, kuri gali nemažai kainuoti, jei tenka dėl didelio susirgimų skaičiaus stabdyti įmonės veiklą. Tinkamas patalpų vėdinimas bei profesionalus, visų dažnai liečiamų paviršių dezinfekavimas gali gerokai sumažinti tikimybę užsikrėsti sveikatai ar net gyvybei pavojingais virusais ir ligomis.

Kokias dezinfekavimo paslaugas rinktis?

Norint apsaugoti patalpose dirbančius žmones bei lankytojus nuo galimų infekcijų plitimo, nesudaryti sąlygų veistis virusams ir grybeliams, reikėtų nuolat atlikti profilaktinę dezinfekciją. Jos metu dezinfekciniu skysčiu yra plaunami ir valomi visi dažnai liečiami paviršiai bei grindys. 

Jeigu manote arba tiksliai žinote, kad patalpose lankėsi pavojinga infekcija ar virusu užsikrėtęs asmuo, rekomenduojame rinktis mūsų atliekamą greitąją dezinfekciją. Ją vykdo mobili, operatyviai reaguojanti komanda, todėl dezinfekavimo darbai atliekami itin greitai, o jų kokybę užtikrina už tai atsakingas komandos vadovas. 

Dezinfekavimo paslaugas teikiame biurams, gamybos įmonėms, viešojo naudojimo įstaigoms, prekybos vietoms ir centrams, sandėliams ir logistikos centrams, daugiabučių laiptinėms ir kitoms bendrojo naudojimo erdvėms. Jei norite užkirsti kelią šaltojo sezono ligoms ir virusams, rekomenduojame paskubėti ir pasirūpinti patalpų dezinfekcija jau dabar.

Į viršų

Susisiekime!