Ieškote darbo? Siūlome! Rekomenduosite draugą? Atsilyginsime!

2021-07-15

Vitaresta ieško pastiprinimo ir siūlo prisijungti prie patalpų švaros profesionalų komandos savo mieste. Galite rekomenduoti darbą Vitarestoje savo draugui ar šeimos nariui, o jam išdirbus 2 mėn, gausite 100 eurų vertės pasirinktą dovanų kuponą.

Apie mus

Vitaresta – viena sparčiausiai augančių valymo paslaugų įmonių šalyje. Mūsų komandą sudaro daugiau nei 1000 darbuotojų Lietuvoje ir Latvijoje. Esame darbštūs žmonės, mėgstantys aktyvų gyvenimo būdą. Renkamės darbo vietą arčiau namų ir lankstų darbo grafiką.

Gauname visas darbui reikalingas priemones, laiku mokamą atlyginimą, socialines garantijas bei galime pasidžiaugti motyvaciniais priedais už puikiai atliktus darbus. Turime šaunius objektų vadybininkus, kurie padeda išspręsti kilusius klausimus ir užtikrina sklandų bendradarbiavimą su klientais. Išsamiau apie darbo pasiūlymus galite sužinoti čia.

Žinote, kam tai aktualu? Susisiekime!

Jeigu pažįstate žmogų, ieškantį darbo, nedelskite ir rekomenduokite Vitarestą. Jūsų pasiūlytam kandidatui nuo įdarbinimo datos išdirbus 2 mėn., gausite 100 eurų vertės dovanų kuponą, kuriuo galėsite atsiskaityti už pirkinius „Maximoje“, „Akropolyje“ ar knygyne „Pegasas“. 

Į viršų

Susisiekime!