Grindų vaškavimas – nepriekaištingam verslo įvaizdžiui

2023-05-12

Ar kada susimąstėte, kiek detalių sudaro verslo įvaizdį? Atlikti darbai, socialiniai tinklai, klientų atsiliepimai ir netgi įmonės aplinka. Švari ir gerai prižiūrima darbo vieta ne tik sukuria teigiamą įspūdį klientams, bet ir padeda pakelti darbuotojų motyvaciją bei produktyvumą. Ir priešingai, tokios smulkios detalės, kaip apsitrynę baldų kampai ar subraižytos grindys, gali neigiamai nuteikti darbuotojus, klientus ar verslo partnerius. Dalinamės, kam ir kada reikalingas grindų vaškavimas.

Kas yra grindų vaškavimas ir kaip jis atliekamas?

Grindų vaškavimas – tai apsauginio vaško sluoksnio padengimas ant grindų paviršiaus. Šis sluoksnis padeda apsaugoti grindis nuo įbrėžimų, dėmių ir kitų pažeidimų, taip pat suteikia grindims spindesio.

Vaškuoti galima marmoleumą, linoleumo dangą, PVC dangą, taip pat teraco akmens ar marmuro grindis. Vaškavimas, kitaip nei lakavimas, padeda išvengti paviršiaus trupėjimo, nusibraižymų. Be to – jį galima atnaujinti pagal poreikį. Svarbu paminėti, kad vaškavimas išryškina grindų dangos detales bei palengvina kasdieninio valymo darbus.

Vaškavimo procesas susideda iš trijų etapų:

Kada reikalinga ši paslauga?

Vaškavimas yra reikalingas siekiant apsaugoti grindų dangą nuo purvo, subraižymų ir kitų pažeidimų, o atsiradęs grindų blizgumas suteikia nepriekaištingos, spindinčios švaros įspūdį. Be to, toks grindų padengimo būdas prailgina jų tarnavimo laiką.

Kietų grindų vaškavimas ypač svarbus patalpose, kuriose yra didelis žmonių srautas arba naudojamasi sėdimaisiais baldais su ratukais. Svarbu žinoti, kad gali būti vaškuojamos ne tik ofiso, bet ir parduotuvės, gamybinių ar kitų patalpų, kuriose reikalinga preciziška švara bei tvarka, grindys. Prieš atliekant paslaugą, Vitarestos specialistai apžiūri patalpas, įvertina grindų naudojimo intensyvumą, įmonės ar įstaigos darbo grafiką, kliento poreikius. O tuomet pataria, kaip dažnai reikėtų vaškuoti grindis jūsų įmonės patalpose.

Grindų vaškavimo ir impregnavimo paslaugos visoje Lietuvoje

Įsirengus naujas patalpas arba siekiant palaikyti tvarką biure yra būtina užtikrinti, kad grindų danga būtų tinkamai prižiūrima. Būtent todėl rekomenduojama grindis vaškuoti  keletą kartų per metus (priklausomai nuo patalpos naudojimo intensyvumo).

Nesvarbu, kur esate įsikūrę, Vitarestos specialistai vaškavimo paslaugą atlieka ne tik Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, bet ir visoje Lietuvoje. Pirmiausia, mūsų komandos nariai įvertina jūsų grindų būklę ir pasiūlo geriausiai tinkamus būdus ir priemones, kad grindys nuolat spindėtų švara.

Susisiekite jau šiandien ir gaukite Vitarestos pasiūlymą!

 

Į viršų

Susisiekime!