Darbas Vitarestoje: atsakomybės ir galimybės

2023-04-20

Ieškant naujos darbo vietos, skelbimuose įprasta matyti ne tik įmonės siūlomas darbo sąlygas, bet ir gausybę su pareigomis susijusių reikalavimų ir atsakomybių. Tačiau, pripažinkime, juk smalsu kartais pro rakto skylutę pažvelgti į darbuotojų kasdienybę bei nuoširdų požiūrį į vietą, kurioje jie dirba. Dalinamės Vitarestos mobiliųjų darbų brigados darbuotojo Artūro patirtimi.

Darbas iš pašaukimo

Artūras Vitarestoje dirba jau 6 metus ir teigia, jog kiekvienam yra be galo svarbu atrasti sritį, kurioje jis jaustųsi kuriantis vertę bei prasmę. „Man švara teikia malonumą – noriu, kad visur ir visada būtų švaru: namuose, darbe ar bet kokioje kitoje aplinkoje. Todėl tikriausiai galiu teigti, jog į šią darbo sritį atėjau iš pašaukimo. Labai mėgstu tvarkytis – jeigu nemėgčiau, tuomet nesvarstyčiau apie darbą šioje srityje“, – sako jis.

Mobiliųjų darbų brigados nario darbo diena prasideda nuo kelionės į objektą, kuriame bus atliekami valymo darbai. Tuomet komandoje aptariamas darbų planas, paskirstoma, kas ką darys ir kimbama į darbus. „Man patinka, kad viskas aiškiai suplanuojama, nekyla jokių nesklandumų. Darbas yra įdomus, nemonotoniškas bei man, asmeniškai, nesunkus. Kasdien laukia naujos patirtys, iššūkiai, žinios bei kelionės. O kolektyve visuomet linksma, mėgstame pajuokauti – taip praskaidriname savo darbo dieną“, – patirtimi dalijasi Vitarestos darbuotojas.

Mobiliųjų darbų ypatumai

Paklaustas, kaip trumpai apibūdintų mobiliųjų darbų esmę, Artūras sako, kad viskas paprasta. „Tai – pagalba, operatyvumas ir nepriekaištinga švara. Pavyzdžiui, mes išvalome tas vietas, kurių įprastai nepasiekia valytojai arba padedame, kai ko nors išvalyti nepavyksta. Mes turime specialias priemones, įrangą, kuri leidžia darbą atlikti greitai ir efektyviai.“ Darbuotojas teigia, kad nors darbas nėra sudėtingas, tačiau atsakomybės čia netrūksta. „Juk žmonės už atliktas paslaugas moka pinigus, o mes gauname atlyginimą. Tad mūsų tikslas – atlikti darbą nepriekaištingai.“

Per šešerius darbo metus Vitarestos mobiliųjų darbų brigadoje Artūras išnaršė visą Lietuvą. „Oi, pabuvoti teko daug kur... Anksčiau beveik niekur nesu keliavęs, o dirbdamas Vitarestoje visokių Lietuvos kampelių aplankiau. Man labai patiko Klaipėdoje, Palangoje – apskritai, pajūris mane labai žavi.“

Taigi, darbą mobiliųjų darbų brigadoje verta rinktis ne tik dėl galimybės užsidirbti, bet ir dėl galimybės keliauti, kasdien įveikti naujus iššūkius bei būti linksmos, motyvuotos komandos dalimi. Domina darbo Vitarestoje galimybės? Užsukite į mūsų karjeros skiltį!

Į viršų

Susisiekime!