Vitarestos darbuotojų apklausa: apie darbą priešakinėse linijose iš pirmų lūpų

2021-03-01

Vitarestos administracija kasmet kviečia darbuotojus išsakyti savo nuomonę apie darbą įmonėje jau trejus metus iš eilės vykdomoje apklausoje. Norime sužinoti, kaip kinta darbuotojų pasitenkinimas darbo sąlygomis ir priimti tinkamus, darbuotojų pastebėjimais pagrįstus sprendimus. 

Svarbi kiekviena nuomonė

Vitarestos darbuotojų ir klientų apklausos vykdomos tam, kad būtų galima užtikrinti visapusišką Vitarestos darbų kokybę bei pasitenkinimą darbu ir atliekamomis paslaugomis. Įmonės administracija atsižvelgia į išsakytas nuomones ir tikisi, kad apklausų rezultatai kasmet vis gerės.

Vitarestoje šiuo metu dirba apie tūkstantis darbuotojų: valytojų, teritorijų prižiūrėtojų, valymo mašinų operatorių. Metinės apklausos rezultatai parodė, kad 72 % darbuotojų  darbą vertina gerai arba labai gerai (8-10 balų iš 10). Respondentai džiaugiasi lanksčiu darbo grafiku, laiku pateikiama informacija, supratingais vadybininkais. Dauguma apklausos dalyvių džiaugiasi, kad klientai tinkamai vertina jų darbą, o du trečdaliai darbuotojų yra patenkinti jiems tenkančiu darbo krūviu, tiek pat jų teigia, kad tiesioginis vadovas skiria jiems pakankamai dėmesio. Bendravimu su darbdaviu patenkinti arba labai patenkinti yra 73 % Vitarestos darbuotojų.

Darbas pandemijos sąlygomis

Į 2020-ųjų pabaigoje vykdytą apklausą pirmą kartą buvo įtraukti ir papildomi klausimai apie darbą pandemijos metu. Juk sąlygos ir reikalavimai keitėsi kardinaliai: pirmojo karantino pradžioje rinkoje labai trūko naujoms dezinfekavimo sąlygoms pritaikytos įrangos, asmens apsaugos priemonių ir dezinfekcinio skysčio, todėl teko skirti nemažai laiko ir pastangų tam, kad darbuotojai galėtų saugiai dirbti ir mažinti viruso plitimą. 2020-ųjų antroje pusėje atsirado daug daugiau pasirinkimo, o ir darbuotojai jau turėjo patirties dirbant karantino sąlygomis.

Net du trečdaliai apklaustųjų darbą per pandemiją vertina gerai arba labai gerai. Paklausti apie darbo sąlygas, priemones, Vitarestos darbuotojai įvardijo, kad jiems buvo suteikta reikalinga įranga, rūpinamasi jų saugumu. 

Tarp apklausos respondentų daugiausia buvo vilniečių ir kauniečių, kurie dirba biuruose ar prekybos centruose. Šiuose objektuose pandemijos metu darbų krūvis ir reikalavimai skyrėsi: prekybos centruose atsirado daug daugiau darbo, o nemaža dalis biurų neveikė. Vėliau, situacijai keičiantis, teko derintis prie naujų reikalavimų ir užtikrinti saugumą į biurus grįžtantiems darbuotojams.

2020-ieji visiems buvo iššūkių metai, tad Vitaresta džiaugiasi, kad darbuotojai teigiamai įvertino darbą pandemijos laikotarpiu, ir, žinoma, kiekvienas Vitarestos darbuotojas nusipelno padėkos už kantrybę bei pasiaukojimą mažinant viruso plitimą šalyje.

Į viršų

Susisiekime!