Tvarkytojų komanda Seltekoje – kaip sava

2019-11-15

Selteka – viena iš sėkmingų Kauno elektronikos sektoriaus įmonių. Čia kuriami ir gaminami prietaisai išmaniam pastatų valdymui, telekomunikacijoms, buitinei technikai bei industrinėms mašinoms. Įmonėje dirba daugiau nei 300 darbuotojų.  

Daugelis šiuolaikinių gamyklų taiko aukštus reikalavimus tvarkai ir švarai, to dažnai reikalauja ir kokybės standartai, kurių įmonės laikosi. Tačiau Seltekoje šie reikalavimai yra dar aukštesni. Čia gaminami jautrūs elektronikos prietaisai, todėl svarbu išvengti elektros iškrovos. Visame ceche išklotos elektrostatinės iškrovos (ESD) grindys, užtikrinančios įžeminimą, o prie įėjimo įrengti specialūs įžeminimo kilimėliai.

„Kilimėliai turi būti keičiami po kiekvienos darbuotojų pertraukėlės, o cecho grindys valomos kelis kartus per dieną. Elektros iškrova gali padaryti didelę žalą gaminamiems produktams, matavimo prietaisams ir įrengimams. Todėl jos riziką turime minimizuoti. Pagrindinė tam skirta priemonė – nuolatinė tvarka ir švara,“ – apie švaros svarbą Seltekoje pasakoja įmonės direktorius ir savininkas Arūnas Vizgaitis.

Selteka Vitarestos valymo paslaugomis pradėjo naudotis 2014 metais. Užtruko kelis mėnesius, kol procesai įsivažiavo ir darbuotojai pilnai suprato gamyklos specifiką, o nuo to laiko teko tik džiaugtis sėkmingu bendradarbiavimu.

„Mūsų gamybinėje veikloje labai svarbu stabilumas, o Vitaresta užtikrina, kad Seltekoje nuolat dirbtų ta pati tvarkytojų komanda. Tada ne tik išpildomi reikalavimai, bet atsiranda ir žmogiškas ryšys,“ – pasakoja A. Vizgaitis. „Vitarestos tvarkytojai yra tarsi mūsų įmonės darbuotojai – pabendraujam, pasitariam, kaip geriau atlikti darbus, visus klausimus sprendžiam tiesiogiai. Vadovams praktiškai niekada nereikia įsitraukti – taip sutaupome ir daug laiko. Taip pat džiugina Vitarestos komandos šeimyniškumo, atsakomybės jausmas. Ne kartą mums suteikė naudingų patarimų, pasiūlė atlikti darbus, kurie jiems gal ir nepriklauso pagal aprašymą,“ – darbo su Vitaresta privalumus dėsto Seltekos atstovas.

Net 3000 m² Seltekos gamyklą ir biurą nuolat tvarko 5 Vitarestos darbuotojų komanda. Vitaresta savo veikloje nuolat diegia pažangius kokybės standartus, kad atitiktų klientų tvarkymo procesams keliamus reikalavimus. Vis tik sėkmingam bendradarbiavimui dar svarbiau yra betarpiškas ir žmogiškas bendravimas tarp tvarkytojų ir kliento darbuotojų.

 

Į viršų

Susisiekime!