Tvarkinga teritorija – svarbi įmonės įvaizdžio dalis

2022-06-10

Nors skani kava ir malonus aptarnavimas tikrai sukuria jaukią aplinką įmonėje, tvarkinga lauko aplinka – pirmas dalykas, į kurį atkreipia dėmesį pas jus apsilankę klientai ar verslo partneriai. Neleiskite, kad netvarka kieme sugriautų jūsų verslo įvaizdį – patikėkite teritorijų priežiūrą Vitarestos komandai.

Platus paslaugų spektras

Vitarestos profesionalai savo klientų teritorijų priežiūra rūpinasi jau daugiau nei 20 metų. Per tą laiką ne tik buvo įgyta vertingos patirties ir žinių, bet ir pasipildyta profesionalia įranga bei priemonėmis. Šiuo metu Vitaresta siūlo itin platų teritorijos tvarkymo darbų spektrą:

Visus darbus teritorijoje atlieka patyrę ir apmokyti profesionalai, siekiantys nepriekaištingų rezultatų. Visų pirma, numatomi teritorijos tvarkymo darbai aptariami su klientu, išsiaiškinamas poreikis, tuomet Vitarestos specialistai apžiūri aplinką, želdinius, įvertina jų būklę ir sudaro grafiką, pagal kurį vėliau yra atliekami numatyti darbai.

Jeigu jūsų įmonė yra įsikūrusi judrioje, žmonių gausiai lankomoje vietoje arba kur vyksta intensyvus automobilių eismas, rekomenduojame rinktis kasdienį teritorijos tvarkymą – tokiu atveju atvykęs aplinkos tvarkytojas kasdien pasirūpins reprezentatyvia jūsų biuro lauko aplinka. Žiemos sezonu prie teritorijos tvarkymo darbų neretai prisideda ir sniego valymas. Tai paslauga, kuri ne tik palengvina privažiavimą ar priėjimą prie pastato, bet ir prisideda prie saugumo, nes nenukastas sniegas ar nenukasti takeliai didina riziką paslysti ir nugriūti ar nesuvaldyti automobilio. Ši paslauga – itin svarbi ir paklausi, tad dėl jos rekomenduojame kreiptis prieš prasidedant šaltajam sezonui.

Moderni ir patikima įranga

Vitaresta skiria ypatingai daug dėmesio naudojamos įrangos bei priemonių kokybei. Nuolat atliekama rinkos naujienų analizė ir pagal poreikį pasipildoma nauja technika, o esamos būklė atidžiai stebima, kad kiekvienas turimas prietaisas nepriekaištingai atliktų savo darbą.

Mechanizuotas lauko teritorijos valymas atliekamas šluojant su specialiomis vakuuminėmis mašinomis, kurios drėkina šluojamos dangos paviršių, kad nekiltų dulkės ir surenka šiukšles į specialų bunkerį. Pasitaiko atvejų, kad pvz., greta statybinių objektų reikalinga nušluoti kelius dėl sunkvežimių prinešamo purvo. Tokiais atvejais dažnai pakanka paprastos mechaninės šluotos tvirtinamos ant traktoriaus, kurios pagalba purvas nušluojamas į šonus. 

Lauko teritorijos priežiūra neapsiriboja tik betonuotais ar asfaltuotais paviršiais. Žalieji plotai taip pat turi būti sutvarkyti: medžiai ir krūmai tinkamai apgenėti, žolė nupjauta, gėlių darželiai išravėti, lapai sušluoti. Tam naudojami trimeriai, vejapjovės, mini-traktoriukai, traktoriai (dideliems plotams), lapų pūstuvai, daugiafunkciai įrenginiai motoblokai, sekatoriai, aeratoriai, skarifikatoriai, trąšų barstytuvai bei kitos reikalingos priemonės ir įrankiai.

Teritorijos tvarkymas kasdien yra reikalingas toms įmonėms, kurios yra įsikūrusios ten, kur yra didelis žmonių srautas, vyksta intensyvus automobilių eismas. Tuomet aplinkos tvarkytojas kasdien iššluoja teritoriją, surenka šiukšles, pasirūpina reprezentatyvia išvaizda patenkant į jūsų biurą.

Į viršų

Susisiekime!