Švaros ambasadoriai: „Vitarestoje save gali atrasti kiekvienas“

2021-09-24

Suderinti kelis skirtingus darbus? Misija įmanoma. Auginti vaikus ir gauti papildomų pajamų? Vitarestoje tai sveikintina. Apie galimybes, kurias suteikia Vitaresta, pasakoja švaros specialistės – Jurgita ir Audrutė.

Vitaresta padeda Jurgitai derinti darbą ir motinystės džiaugsmus

Beveik dvejus metus Vitarestoje dirbanti Jurgita teigia, jog gimus vaikui, ji norėjo tokio darbo, kuriame turėtų galimybę pravėdinti mintis. Tiesa, ne mažiau svarbi buvo galimybė turėti lankstų darbo grafiką, kurį galima derinti su vaiko auginimu. Iš pirmo žvilgsnio ši užduotis pasirodė nelengva, tačiau prisijungusi prie Vitarestos komandos, Jurgita įsitikino, kad suderinti darbą ir motinystę – įmanoma. „Iš pradžių man reikėjo vakarinio darbo grafiko – aš jį gavau. Vėliau, susiklosčius tam tikroms aplinkybėms, atsirado poreikis dirbti visu etatu. Pasakiau apie tai vadovams ir, šiek tiek luktelėjusi, gavau galimybę dirbti viename objekte iki pietų, o kitame – po pietų. Tarp darbų turiu galimybę pasiimti vaiką iš darželio. Argi ne puikiai sudėliota?“, – džiaugiasi pašnekovė.

Anot Jurgitos, svarbiausia šiame darbe yra pastabumas bei atsidavimas tam, ką darai. „Aš visuomet sakau, kad tvarkytis reikia kaip savuose namuose – nuoširdžiai, kruopščiai ir atsakingai.“ Moteris itin vertina savo kolektyvą ir aplinką, kurioje dirba. „Labai gerai sutariame. Prieš darbus kartu atsigeriame kavos, pasišnekučiuojame. Taip pat turime puikius, žmogiškus vadovus, kurie rūpinasi savo darbuotojais. Gera kasdien eiti į darbą žinant, kad nejausi jokio psichologinio spaudimo“, – pasakoja švaros ambasadorė.

Audrutė džiaugiasi lanksčiu grafiku ir geromis darbo sąlygomis

Keliuose darbuose besisukanti Audrutė Vitarestą apibūdina kaip vietą, kurioje darbuotojai turi pasirinkimo laisvę. Moteris darbuojasi dviejuose skirtinguose objektuose ir dar randa laiko papildomam darbui. „Iš pradžių dirbau ne visu etatu, bet laikui bėgant ėmiau valyti dar vieną objektą, tad dabar perėjau prie viso etato.“ Pašnekovė džiaugiasi, kad gali suderinti sau tinkamą darbo grafiką bei gauti visas socialines garantijas. „Vitarestoje visada laiku mokamas atlyginimas. Taip pat čia dirba kolegos, su kuriais malonu bendrauti ir bendradarbiauti“, – patirtimi dalijasi ji.

Be įprasto švaros ir tvarkos palaikymo, viename iš objektų Audrutė atlieka ir patalpų dezinfekciją – nuvalo dažnai liečiamus paviršius – durų rankenas, kėdes, stalus, spintų dureles, jungiklius ir kt., specialiais chemijos purkštuvais dezinfekuoja orą, vėdina patalpas. Vitarestos darbuotoja teigia, kad šiame darbe svarbus ne tik kruopštumas, bet ir žalingų įpročių neturėjimas bei atsakingumas. „Tikriausiai, kaip ir visur, į savo darbą reikia žvelgti atsakingai. Atėjai, kokybiškai atlikai, ką reikia, ir po darbo dienos jautiesi ramus“, – patikina švaros specialistė.

Į viršų

Susisiekime!