Švaros ambasadorės Rita ir Aurelija dalinasi savo patirtimi Vitarestoje

2024-05-27

Vitarestos švaros ambasadoriai – tai savo darbui atsidavę specialistai, kasdien užtikrinantys nepriekaištingą įvairių patalpų švarą ir besirūpinantys tvarkinga aplinka. Susipažinkite su darbščiomis, savo darbą mylinčiomis komandos narėmis – Rita ir Aurelija, kurios maloniai sutiko pasidalinti įžvalgomis apie savo patirtį dirbant Vitarestoje.

Mėgstama veikla ir jokios monotonijos

Savo patirtimi pasidalinti paprašėme trečius metus valymo specialiste Vitarestoje dirbančios Ritos. Moteris pasakojo, kad sprendimui įsidarbinti valymo įmonėje įtakos turėjo jos pomėgis tokiems darbams ir sukaupta valymo patirtis dirbant ir gyvenant Anglijoje. „Man tokia veikla patinka ir mėgstu darbuotis individualiai, todėl ir įsidarbinau Vitarestoje“, – teigė ji. 

Švaros ambasadorė sako, kad šiame darbe mato ne vieną privalumą: „Jei esi darbštus – gali dirbti kiek nori, o pats darbas nėra monotoniškas. Taip pat džiugina įmonės lankstumas, malonus vadybininkių bendravimas.“ Jos nuomone, tokiame darbe svarbiausia yra greitis ir kruopštumas, kad visi darbai būtų atlikti kokybiškai ir efektyviai. Dirbant Vitarestoje Rita įgavo ir naujų įgūdžių – „anksčiau niekada neteko dirbti su valymo mašinomis, o čia to išmokau“, – pasakojo ji. 

Lankstumas ir maloni atmosfera

Savo patirtimi dalinosi ir kita komandos narė – Aurelija, kuri Vitarestoje dirba jau ketvirtus metus. Įsidarbinti šioje įmonėje jai pasiūlė pažįstama moteris. Aurelijai patiko ir darbo sąlygos, ir lankstus grafikas, todėl nusprendė pasilikti. Paklausta, kas labiausiai patinka dirbant Vitarestoje, moteris teigė, kad čia jai patinka dėl įvairių priežasčių: „Viskas vyksta savu laiku, kaip ir priklauso. Rūpimi klausimai yra visuomet išsprendžiami ir prireikus pagalbos – jos sulaukiu. Esu labai patenkinta, nes gaunu viską, kas man, kaip žmogui, darbe yra aktualu.“ – pasakojo ji. 

Moters teigimu, aplinka visada turėtų būti tvarkinga ir švari, o tam, kad tokia išliktų – svarbu kruopštumas ir disciplina, kurios ji stengiasi laikytis kasdien. „Nepalieku neatliktų darbų kitai dienai – tiesiog atlieku tai, ką reikia ir neapleidžiu jokio kampelio.“ Aurelija džiaugiasi ir malonia darbo atmosfera – sako, kad kai dirbo kituose darbuose, nesulaukdavo tiek pagyrų, kiek šiame – „čia dirbant jaučiuosi gerbiama, sulaukiu gražių žodžių tiek iš klientų, tiek iš kolegų. Malonu dirbti, kai jautiesi kažkam reikalingas.“ – pasakojo ji. Paklausus, ką patartų žmonėms, kurie norėtų įsidarbinti Vitarestoje, moteris atsakė, jog jos nuomone žmogus turi savo darbą atlikti gerai. Todėl jos patarimas – gerai nusiteikti, mylėti savo darbą ir stengtis jį atlikti nuoširdžiai, kad būtų malonu pačiam ir kitiems.

Į viršų

Susisiekime!