Sustiprintas dėmesys dezinfekcijai prekybos centre CUP

2020-09-15

Prekybos centras CUP nuolat rūpinasi savo klientų saugumu ir komfortu. Šiuo metu patalpų dezinfekavimas išlieka toks pat intensyvus kaip ir per patį pandemijos piką – ribojimai ir rekomendacijos keičiasi kasdien, tad reikia greitai reaguoti. Prekybos centras CUP bendradarbiaudamas su valymo įmone Vitaresta kuria lankytojams saugią aplinką: rūpinamasi, kad būtų laikomasi visų Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijų.

Visi paviršiai Vilniuje esančiame prekybos centre CUP yra valomi kas dvi valandas, o valymui nuo pat kovo mėnesio iki dabar naudojamas didesniu dezinfekciniu poveikiu pasižymintis skystis. Juo plaunamos ne tik grindys, bet ir durų rankenos, laiptų ir eskalatorių turėklai, sėdimųjų baldų atlošai ir atramos, kriauklės, čiaupai bei dezinfekcinio skysčio dozatoriai, valomi ir bankomatų mygtukai, daiktų laikymo spintelės. Plovimo mašinos taip pat pildomos paviršių dezinfekciniu skysčiu. 

 

Prasidėjus viruso protrūkiui Vitaresta ne tik suintensyvino klientų patalpų valymą, bet ir pradėjo teikti naują – greitosios dezinfekcijos paslaugą. Tokia dezinfekcija užsakoma tiksliai žinant arba numanant, kad patalpose lankėsi užsikrėtęs asmuo. Covid-19 banga užklupo netikėtai, todėl greitų sprendimų teko imtis visiems – tiek valymo įmonėms, tiek ir jų klientams. 

Nors situacija vis dar nenuspėjamai keičiasi, Vitaresta jau turi patirties: reikiamas apmokytų ir tinkamas apsaugos bei valymo priemones turinčių darbuotojų kiekis bei operatyvūs vadybiniai sprendimai užtikrina kiek įmanoma saugesnę aplinką besilankantiems prekybos centruose, biuruose, gamybos ir kitose patalpose. 

Į viršų

Susisiekime!