Rinkitės darbą lanksčiu grafiku – ateikite dirbti į Vitarestą

2023-07-26

Pastaraisiais metais lankstaus darbo laiko samprata vis labiau populiarėja įvairiose pramonės šakose – ne išimtis ir valymo sektorius. Vitarestoje turime didelę klientų bazę – tai leidžia darbuotojams sudaryti lanksčias sąlygas rinktis tiek darbo vietą arčiau namų, tiek jiems patogų darbo laiką. Plačiau apie tai pasakoja Vitarestos personalo specialistė Kamilė Urbonė.

Kaip dėliojami darbuotojų grafikai?

„Svarbu paminėti, kad Vitarestoje vertiname tiek klientus, tiek darbuotojus. Tad pirmiausia, grafikai dėliojami atsižvelgiant į užsakovo darbo laiką ir į objektą. Visi prekybos centrai dirba apie 12 val., tai paprastai darbuotojas, norintis dirbti prekybos centre, taip pat dirba 12 val. slankiuoju grafiku, t. y. kas tris dienas. Jeigu pasirenkama dirbti biure, grafikai gali būti įvairūs, nes kiekvienas klientas pateikia savo pageidavimus, kada nori, kad jo patalpos būtų valomos, pavyzdžiui, ryte, vakare ar per pietus. Pagal tai darbuotojas gali rinktis, kuri darbo vieta ir koks darbo laikas jam yra patogus“, – paaiškina K. Urbonė.

Turėdami keletą variantų, kokiu grafiku darbuotojai nori dirbti, jie ne tik patiria mažiau streso, bet ir gali efektyviai planuoti savo laisvalaikį. Pasak Vitarestos atstovės, „jeigu dirbama slankiuoju grafiku, darbuotojas iš anksto žino, kokiomis dienomis jam reikės dirbti, todėl gali lengvai suderinti savo planus. Administraciniu grafiku dirbantis personalas turi laisvus savaitgalius bei laiką po darbo. Esant poreikiui ar force majeure aplinkybėms, galima su vadybininku suderinti pakeitimus.“

Prisideriname prie mamyčių, studentų bei dirbančių asmenų

Pasak Vitarestos personalo vadybininkės, darbuotojams gali būti suteikiama galimybė dirbti ne visu etatu ir grafiką derinti su studijomis, kitu darbu ar, pavyzdžiui, vaiko priežiūra. „Derinti darbą su kitomis atsakomybėmis yra  įmanoma – dažniausiai tokie asmenys ieško konkrečių darbo valandų tam tikromis dienomis ir, jau paskambinę, klausia, ar turime jiems tinkamą pasiūlymą. Pavyzdžiui, turime komandos narių, kurie mūsų įmonėje darbuojasi vakarais po 17 val., o pagrindinėje darbovietėje dirba nuo 8–17 val.“

Esant poreikiui, Vitarestoje suteikiama galimybė padirbėti papildomai, pavyzdžiui, valyti kelis objektus – tokiu atveju darbo grafikas sudėliojamas individualiai, kad darbuotojas turėtų pakankamai laiko poilsiui bei spėtų pasiekti kitą valomą objektą.

Susidomėjote darbu Vitarestoje? O gal pažįstate žmogų, kuris šiuo metu ieško darbo? Peržiūrėkite mūsų darbo pasiūlymus.

Į viršų

Susisiekime!