Profesionali Technopolio ir Vitarestos partnerystė

2020-05-21

Technopolis – tarptautinė nekilnojamo turto bendrovė, užsiimanti biuro patalpų nuoma bei teikianti paslaugas biurų klientams, Vilniuje valdanti ir administruojanti 5 biurų pastatus. Technopolio verslo koncepcija – sukurti biurų aplinką, prisidedančią prie įmonių verslo sėkmės ir leidžiančią joms koncentruotis į pagrindinę veiklą, perimant jų kasdienius rūpesčius – teikiant paslaugas, skirtas biurų erdvėms, klientų darbuotojams bei verslui. 

Paslaugoms teikti įmonė atsirenka patikimus partnerius, pasiruošusius dirbti ir tobulėti kartu, vienas iš partnerių, su kuriuo teikiamos valymo paslaugos, yra valymo įmonė Vitaresta. Kas kelis metus Technopolis rengia konkursą, kuriame renkasi valymo įmonę. Vitaresta konkursą laimi jau ne pirmą kartą – įmonės bendradarbiauja daugiau nei 4 metus.

Technopolio paslaugų vadovė Vytautė Jonaitė pasakoja, kad Vitaresta – pirmiausia yra patikimas partneris, savo srities profesionalė. Paslaugų vadovė pabrėžia, kad valymo srityje visos trys grandys – vadovai, vadybininkai ir valytojai – turėtų veikti kartu, o svarbiausia šiame procese – sklandi tarpusavio komunikacija.  „Žavu, kad vadyba įdeda daug pastangų ir puikiai komunikuoja su valytojais“.

Vytautė Jonaitė sako, kad valymo versle svarbiausia dalis yra žmonės, tai yra – darbuotojai, ir dalijasi įspūdžiais apie kasdien sutinkamas darbuotojas: „Visos Vitarestos valytojos labai mielos ir tvarkingos, uniformuotos. Kartu su Vitaresta vieną kartą į metus organizuojame klientų aptarnavimo mokymus visoms valytojoms bei kitam techniniam personalui. Per tiek metų darbo matome, kad tokiu būdu galime tobulinti paslaugas ir auginti klientų pasitenkinimą“. V. Jonaitės manymu, valymo versle svarbus žmogiškasis faktorius, todėl ji džiaugiasi, kad kilus problemoms visuomet gali kreiptis į vadybą, kuri operatyviai perduoda informaciją valytojams.

Į viršų

Susisiekime!