Operatyvi dezinfekcija saugumo užtikrinimui

2020-12-21

Jau pirmosios pandemijos bangos metu „Vitaresta“ pradėjo vykdyti dezinfekcijos nuo COVID-19 paslaugas. Įvairių patalpų dezinfekavimas atliekamas operatyviai, su profesionalia įranga ir apsaugos priemonėmis. Apie dezinfekavimo paslaugų atlikimą pasakoja „Vitarestos“ klientai.

Apie neseniai įmonėje atliktą dezinfekciją pasakoja kietųjų baldų gamybos ir furnitūros prekybos bendrovės UAB „Diforma“ direktorius prekybai Algimantas Aleksynas. „Paslauga atlikta greitai ir kokybiškai, priekaištų neturime“, – teigia įmonės atstovas. 

UAB „Diforma“ – nuolatinė „Vitarestos“ klientė. Anot įmonės direktoriaus prekybai, svarbiausia valymo paslaugose – geras darbuotojas. „Šiuo metu turime puikiai savo darbus atliekančią „Vitarestos“ valytoją, tad darbai vyksta tikrai sklandžiai“, – pasakoja A. Aleksynas.

UAB „Realinija“ nekilnojamojo turto valdymo ir plėtros įmonės pastatų priežiūros vadovas Romualdas Soraka pasakoja, kad dezinfekcijos įmonės patalpose prireikė savaitgalį. „Sekmadienį pas mus atvyko operatyvi „Vitarestos“ komanda – dezinfekavimo darbai vyko greitai ir profesionaliai“, – pasakoja R. Soraka.

Įmonės atstovas teigia, kad dezinfekavimo komanda atvyko laiku, su specialiomis aprangomis. „Reikėjo dezinfekuoti mūsų biuro patalpas Kaune, „Vitarestos“ darbuotojos puikiai atliko darbus, norisi tik dėkoti už kokybišką darbą“, – gerų žodžių negaili R. Soraka.

„Vitaresta“ dezinfekcijos paslaugas atlieka pasitelkdama profesionalias, Sveikatos apsaugos ministerijos autorizuotas priemones – karšto rūko generatorių ir elektrostatinį purkštuvą. Dezinfekcijos paslaugas galite užsisakyti čia, o dėl greitosios dezinfekcijos kreipkitės telefono numeriu +3706 56 33 833.

Į viršų

Susisiekime!