Medicininių patalpų valymas – privalu atitikti aukščiausius reikalavimus

2020-06-16

Vitaresta rūpinasi įvairiausių patalpų valymu nuo gamyklų iki biurų. Įmonė dirba ir su medicininėmis įstaigomis, kurių valymas reikalauja preciziškumo ir įsiklausymo į skirtingus klientų poreikius. Savo patirtimi apie darbą su Vitaresta dalijasi Saulės šeimos medicinos centras.

Įstaigos administratorė Vaida Valionienė pasakoja, jog Saulės šeimos medicinos centras su Vitaresta bendradarbiauja nuo 2017 metų spalio. „Tai pirmoji valymo įmonė, su kuria dirbame, todėl nebuvome tikri, ar mūsų lūkesčiai bus pateisinti, bet tikrai nenusivylėme“. Vitarestos paslaugas medicinos centrui rekomendavo pastato, kuriame jie įsikūrę, savininkai. „Žinojome, kad Vitaresta nėra rinkos naujokė, o prasidėjęs bendradarbiavimas tik patvirtino, kad patikėjome savo patalpų švarą į patyrusių profesionalų rankas“, – komentuoja V. Valionienė.

Vitarestos darbuotojai Saulės šeimos medicinos centro patalpas valo kartą per dieną. „Patys valome patalpas po kiekvieno paciento vizito, o Vitaresta kartą dienoje atlieka generalinį darbą, kuris reikalauja ypatingo kruopštumo“, – pasakoja įstaigos administratorė. Kiekviena medicininės įstaigos patalpa reikalauja specifinio valymo – procedūriniai, odontologiniai kabinetai turi būti valomi ne tik nuo įprastų nešvarumų, bet ir procedūrose naudojamų priemonių, kurios lieka ant patalpos paviršių. 

Pastaruosius kelis mėnesius medicininių patalpų valymas kėlė dar daugiau iššūkių. Nuolat kintančios rekomendacijos reikalavo greito prisitaikymo. Papildomos apsaugos priemonės, patalpų valymas dezinfekciniu skysčiu, darbas su kaukėmis – pasitelkę šią amuniciją Vitarestos darbuotojai padėjo užkirsti kelią sparčiai šalyje plitusiam virusui.

„Medicininių patalpų valymas reikalauja atsakingo, kruopštaus darbo ir greitos reakcijos į pastabas. Vitarestos vadybininkai nenumoja ranka į klientų poreikius, visada operatyviai reaguoja, visuomet galime į juos kreiptis“, – bendradarbiavimu džiaugiasi V. Valonienė. „Jeigu neturime jokių pastebėjimų, Vitarestos vadybininkai siunčia mums apklausas, domisi, ar esame patenkinti atliekamu darbu.“ Taigi, valymo kokybė įmonei – prioritetas.

Į viršų

Susisiekime!