Logistikos įmonė Hoptrans: „Vitarestoje vertę kuria žmonės“

2020-07-28

Logistikos įmonė Hoptrans su daugiau nei tūkstančiu transporto priemonių gabena siuntas visame pasaulyje. Ne tik sausuma, bet ir jūra bei oru siuntas gabenanti įmonė savo valymo darbus patiki Vitarestai.

Hoptrans administracijos vadovė Kristina Belopetravičienė pasakoja, kad su Vitaresta bendradarbiauja jau dvejus metus. Paklausta, kaip buvo pasirinkta būtent ši valymo įmonė, teigia, kad sprendimą lėmė rekomendacijos bei geras kainos ir kokybės santykis.

Belopetravičienė dalijasi, kad pasirinkimu nusivilti neteko. Kokybišką valymo įmonės darbą vertinantys Hoptrans darbuotojai kuria draugišką santykį su Vitarestos valytojomis: „Vitarestos moterys mums puikiai pažįstamos, tarsi mūsų pačių darbuotojos“. Per visą bendradarbiavimo laiką pasikeitė tik viena Hoptrans patalpas prižiūrinti valytoja. „O ir šis pokytis – tik į gerą“, – profesionaliu Vitarestos personalo valdymu džiaugiasi pašnekovė.

Įmonės administracijos vadovė sako, kad yra patenkinta valymo darbų vadybos darbu, neturi nusiskundimų, o taip pat vertina vadybos operatyvumą: „vadybininkai atsako į visus iškilusius klausimus, rūpinasi savo klientais“. Paklausta, ar rekomenduotų Vitarestą kitiems, K. Belopetravičienė pabrėžia, jog vertę kuria žmonės, o Vitarestai ją kurti sekasi – įmonė puikiai atsirenka personalą.

Į viršų

Susisiekime!