Lietuvos oro uostų prioritetas – keleivių saugumas

2020-11-25

Keleivių saugumas yra vienas svarbiausių prioritetų visiems pasaulio oro uostams, tai yra prioritetas ir Lietuvos oro uostuose, todėl nuo pat pandemijos pradžios imtasi priemonių jam užtikrinti, pasitelkiant ir keleivių terminalų švara besirūpinančias įmones.

Kaip pasakoja Vilniaus oro uosto švara besirūpinančios „Vitarestos“ Kokybės kontrolės skyriaus vadovė Laura Stefanovičė, Vilniaus oro uosto atstovai patalpų švarai bei dezinfekcijai kėlė labai aukštus reikalavimus dar iki prasidėjusios pasaulinės pandemijos.

„Pandemijos metu reikalavimai dezinfekavimo paslaugai išaugo, dezinfekcija atliekama dažniau, kilus nors mažiausiam įtarimui dėl bet kokio tipo rizikos, periodiškai dezinfekuojami ne tik paviršiai, bet atliekama ir pilna patalpų oro dezinfekcija lašeliniu būdu“, – pasakoja L. Stefanovičė.

Šiuo metu į išvykimo terminalą įleidžiami tik galiojantį bilietą (ar laipinimo kortelę) turintys ar bilietą įsigyti ketinantys keleiviai, jokie lydintys asmenys nėra įleidžiami – taip ribojamas žmonių srautas. Visų oro uostų terminaluose išlaikomi atstumai tarp žmonių, įrengti organinio stiklo atitvarai, daugelyje patalpų veikia dezinfekcinio skysčio stotelės.

Į viršų

Susisiekime!